7/24 Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı binaların su tesisatı döşenirken usta hatasından ya da kullanılan malzemelerin kaliteli olmamasından kaynaklı olabilecek bir sorundur. İlerleyen dönemlerde daha büyük sıkıntılara yol açmaması için kaçak olan bölgenin tespit edilerek müdahale edilmesi gerekir. Bu müdahalenin kesinlikle profesyonel insanlar tarafından yapılması gerekir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti eskiden manuel yöntemler kullanılarak yapılırdı. Bu yöntem hem çok uzun zaman alırdı hem de daha masraflı olurdu. Kaçak olduğu düşünülen bölge kırılıp dökülerek gereksiz yere işlem zaman ve para kaybına neden olurdu. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde son teknoloji ürünleri olan su kaçağı tespit dedektörleri kullanılarak çok kısa bir süre içinde su kaçağı olan yer tespit edilerek kolayca müdahale edilebilmektedir. Bu yöntem sayesinde ise hem zamandan hem de paradan tasarruf edilmiş olmaktadır. Su kaçağı temiz su bölgesinde değil de atık su bölgesinde ise bu durumda kameralı sistemle kaçak tespit edilerek müdahale edilmektedir.

Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma Servisi

Biz uzun yıllardan beri bu sektörde birçok alanda her türlü tesisat ile ilgili bakım, onarım ve servis hizmeti vermekte olan bir firmayız. Sektörde yıllardır verdiğimiz kaliteli ve güvenli hizmetler sayesinde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize yararlı olmak için uğraş vermekteyiz.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Yıllardır ilgili sektörde kalite ile teknolojinin harman edilerek güvenle sizlere sunduğumuz alanlardan bazılarını şöyle sayabiliriz:

  • Doğalgaz tesisatı ile ilgili her türlü bakım onarım ve servis hizmetleri
  • Su tesisatı ile ilgili her türlü bakım ve tamir işleri
  • Tıkanıklık açma; lavabo, küvet ve tuvalet gideri açma
  • Petek temizliği, bakım ve onarımı
  • Su kaçağı tespiti ve müdahale edilmesi işlemleri firmamızın sunduğu hizmetlerdir.

Hizmet Bölgelerimiz

Firmamız 20 yıllık deneyimi, 15 kişilik profesyonel ekibi, 50 den fazla uzmanlık alanı ile gece demeden gündüz demeden en son teknolojileri kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz yerler İstanbul ve İstanbul'un bütün semtlerinde sizlerin hizmetindeyiz.

Zeytinburnu su kaçağı tespiti verdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bizler müşteri memnuniyetini kendimiz için firma politikası olarak görerek bu doğrultuda hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü tesisat sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız ve sitemiz üzerinden bizlere ulaşmanız mümkündür. Sorularınıza cevap ve sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz adresin adı olan firmamız yetkili ve çalışanlarımız son derece ilgilidir.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram