7/24 Üsküdar Tıkanıklık Açma Servisi

Teknoloji hayatın her alanına doğrudan girdiği gibi, doğrudan tesisat sektörüne de girmiştir. WC tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma veya pimaş tıkanıklığı açma gibi birçok konularında uygulanan eski yöntemler neredeyse artık çoğu kişi tarafından da uygulanmamaktadır. Bunun sebebi ise; uygulanan bütün yöntemlerin hem yorucu ve çoğu zaman işe yaramamasıdır. Bugün robot cihazla uygulanan tüm yöntemler kesin sonuç vermektedir. Robot cihazda yer alan ve bulunan çelik yay, özel başlığı ile birlikte pimaş borularının içine gönderilir. Oluşmuş olan tıkanıklığın türüne göre başka farklı başlıkları da bulunmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Firmamız Üsküdar ilçesine haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Bu yedi gün hizmet vermemizin nedeni, hizmet standartlarımız ve kalitemizi en üst seviye ye taşımaktır. Üsküdar ilçesinde oturuyorsanız, kendiniz oluşturacağınız servis kaydı sayesinde doğrudan en geç iki saat içinde vermiş olduğunuz adrese ulaşmaktayız. Size hızlı hizmet verebilmek için, mobil ağımızın ise kalitesini en üst seviyeye çıkarmaya çalışma gayreti içindeyiz. Servis çalışanlarımızı, GPS ile takip ederek sizin için adrese en yakın olan personellerimizi direk yönlendirip, sorununuzu en hızlı ve iyi bir şekilde sonuca kavuşturma gayreti içindeyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Üsküdar ilçesinde oluşan lavabo tıkanıklığının en belirgin sebebi, atık yağlar ya da yemek atıklarıdır. Firmamız Üsküdar’da oluşan lavabo tıkanıklığını robot cihazlarla açtıktan sonra, doğrudan kameralı görüntüleme cihazı ile birlikte pimaş borusu içinde meydana gelen tüm yağlanmayı kontrol etmektedir. Yağlanmadan dolayı bir sorun oluşmuşsa, tekrar tıkanıklık meydana gelmesi dolayısıyla kaçınılmazdır. Bunun için de pimaş yıkaması önerilmektedir. Nedeniyse pimaş yıkama işlemi sayesinde, pimaş boruları ilk zamanki gibi temizlenir. Böylece oluşmakta olan sık sık tıkanmanın da önüne geçilmiş olur.

Üsküdar Halkı Bizi Neden Tercih Ediyor?

Üsküdarlıların bizi tercih etmelerinin asıl en büyük nedenlerinden biri olan tesisat sektöründe lider konumda olmamız. İyi ve sağlam referanslara sahip olmamızdır.

Şirketimiz bu hizmeti ise Türkiye’ye ilk getiren firma olmasıyla gururunu yaşamaktadır.

Referanslar sayfamızda yer alan firmalara yapılan işler direk faturaları ile birlikte kaydedilmektedir. Müşterilerin istekleri açısından faturalar ibraz edilmektedir.

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, on beş servis aracı ile birlikte en geniş mobil ağına sahip olan tesisat firmasıdır.

Yapılan bütün işler hakkında, günlük olarak tüm servis personeli rapor göndermektedir. Bundan dolayı hizmet kalitemizi daha çok arttırmayı hedeflemekteyiz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram