7/24 Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Eskiden su kaçakları herkesin oldukça korkulu rüyasıydı. Su sızıntısı sadece su sayacından, artan faturalardan doğruda gözlemleniyorsa gözlemleme yerinin direk olarak tespit edilmesi neredeyse imkansızdır. Su birikintileri, kalkan duvarlar ve belli bölgelerde haşerelerin çoğalması nedeniyle oluşan sorunlarla ise çoğunlukla sızıntı patlak oluşturduğu yer yanıltıcı olur. Fakat Ümraniye su kaçağı tespiti servisimiz sayesinde profesyonelce bu sorununuzu gideriyor, Net Tesisat olarak su kaçağını net bir şekilde tespit ediyoruz.

Ümraniye Su Tesisatçısı

Su hayatımızın fazlasıyla önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Temizlik, yeme, içme gibi temel ihtiyaçlarımız için sürekli kullandığımız su, aynı zamanda ise son derece tehlikeli hastalıkların doğrudan taşıyıcısı olabilir. Bu sebeple kullandığımız suyun temizliği kadar pis su ile doğrudan temasın korunması da önemlidir. Bu da yalnız binalarımızdaki sıhhi tesisatın sağlam ve bunun için uygun olmasıyla mümkündür.

Sağlıklı Sıhhi Su Tesisatının Doğru Çalıştığını Nasıl Anlarız?

 • ​Suyun, temiz su kaynağından doğrudan evlerimize kadar temiz olarak ulaşmasını sağlar.
 • Evlerimizde kullandığımız atık suyun herhangi bir yere sızmadan kanalizasyona ulaşmasını sağlar.

Tesisatın düzgün çalışmaması durumunda temiz suya ulaşmak veya pis suyun evimizi terk etmemesi sorunları sağlık sorunlarına dönüşebilir. Bu yüzden Ümraniye Su tesisatçısı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağının Nedenleri

Su kaçağının meydana çıkmasının birçok sebebi olabilir.

 • Eski binalarda, bulunan tesisat
 • ​​​​borularının zaman geçtikçe yıpranması, aşınması ve zarar görmesi, yanlış alt yapı döşenmesi, kötü işçilik, gibi birçok problem su kaçağı sorunlarını oluşturur.
 • Ersoylar Tesisat, ile birlikte Ümraniye su kaçağı tespiti yapa bilmek için eski ve yeni bina olmaksızın siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Ümraniye bölgesinde yeni bulunan binalarda ise bunlara ek olarak özellikle suyun basıncının artması veya yanlış malzeme kullanımı gibi nedenlerle yaşanan sızıntılara da fazlasıyla rastlamaktayız.

Su Kaçağını Nasıl Anlarız

Su kaçağı, sıhhi tesisatta oluşan çatlak ya da delinmeler nedeniyle birlikte suyun borulardan sızmasıdır. Dolayısıyla kaçak temiz su borularında ve atık su borularında da meydana gelebilir. 2'sinin de farklı zararları vardır. Yaşadığınız alanda su kaçağının olup olmadığını farklı yöntemlerle kendimiz anlayabiliriz.

 • Musluğun aralıklarla damlaması
 • Küf, rutubet, nem
 • Duvarların kabarması ve dökülmesi
 • Evde haşerelerin dolaşmaya başlaması
 • Tüm vana ve bataryalarınızın kapalı olduğu halde halen su sayacınızın çalışıyor olması
 • Alakasız yerlerde su birikintilerinin oluşması
 • Komşunuzun tavanında sarı lekeler veya su sızıntısı oluşması

Yukarıda sırası ile sayılan bütün sorunlar bir yerlerde oluşan su kaçağının tespiti olup doğrudan işaretidir.

​​​​​​

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram