7/24 Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı olan alanın bulunması günümüzde oldukça kolay olmaktadır. Su kaçağının bulunması eskiden kazarak deneme yanılma yöntemiyle bulunurken günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kameralı sistem kullanılarak çok kısa bir süre içinde su kaçağının bulunduğu yer tespit edilmektedir. Eski yöntem kullanılarak su kaçağı tespit çalışması yapılan ev veya iş yerinde kırma ve kazma sonucunda ciddi anlamda maddi zarar oluşabilmektedir. Hem maddi anlamda büyük zarar ve hem de zaman kaybı oluşumu ise gereksiz can sıkıntısına neden olmaktadır.

Su Kaçağının Sonuçları

Su kaçağı tespiti su kaçağının yerinin onarılması için önemlidir. Su kaçağı eğer tamir edilmezse bulunduğu yerin su emerek güçsüzleşmesine neden olacaktır. Tamir edilmeyen su kaçakları aynı zamanda görüntüyü de bozacaktır.

Su Kaçağını Kimler Tespit Edebilir?

Biz firma olarak bu sektörde profesyonel anlamda tesisat işleri yapmaktayız. İşlerinin ehli ve güvenilir bir ekiple çalışmaktayız. Ekibimizin profesyonel hizmetleri ve gelişen teknolojilerin ışığında sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımızla verdiğimiz hizmetler çözüm odaklı ve son derece teknik çalışmaların ürünüdür.

Firmamızın verdiği hizmetler elbette sadece su kaçağı tespit etmekle sınırlı değildir. Tesisat ile ilgili her türlü sorununuza çözüm bulmaktan başka şu hizmetleri vermekteyiz:

  • Su kaçağı tespiti
  • Makineli petek temizliği
  • Kalorifer tesisatı
  • Doğal gaz tesisatı
  • Tıkanıklık açma
  • Kombi bakımı ve onarımı
  • Buharlı petek temizliği

Sultanbeyli Hizmet Verdiğimiz Yerler

Su kaçağı tespiti ile ilgili hizmetlerimizi Sultanbeyli ve civarındaki bütün semtlerde vermekteyiz. Bir anlamda yaklaşan kış mevsimine hazırlık olarak nitelendirilebilecek tadilat, bakım ve onarım ile ilgili her türlü hizmeti verene firmamız kaliteli hizmetlerini tecrübelerine dayanarak yaptığı işlerden alır. Kombi bakım ve onarım, su tesisatı ve verdiğimiz bütün hizmetlerde sorunlarınıza en kısa süre içinde çözüm bulmaktayız. Profesyonel ekip ve gelişmiş ekipmanımızla 7/24 hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerin son derece kaliteli olmak sebeplerinden bir tanesi de ekiplerimizin yaptıkları işleri kendi işleri inmiş gibi yapmalarıdır. Bu düşünce yapısı ve özverili çalışmaları sonucunda ortaya kaliteli işler çıkmaktadır. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti firmamızın politikasıdır. Firmamızın verdiği kaliteli hizmetler hakkında geniş bilgi almak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Her türlü şikayet ve önerileriniz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın vermiş oldu kaliteli ve güvenli hizmetlerin fiyatları sizlere sunmuş olduğumuz ödeme kolaylıkları sayesinde bütçenizi de zorlamayacaktır. Ödemelerin nakit veya kredi kartına taksit şekilde yapmanız tamamen sizin tercihinizdir.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram