7/24 Şişli Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı genellikle konut ve iş yerinde oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Çünkü tuvalet borularında su kaçağı oluşması için inşaat pisliklerinin kalması veya peçetelerin atılması gerekir. Bu gibi işlemlere dikkat edilmezse eğer hemen hemen her burada su kaçağı meydana gelebilir. Su kaçağını anlamak için ay sonunda gelen faturalarınızı kontrol edebilirsiniz. 

Ancak en çok takip edilen durum ise alt komşunuz da bir akıntı varsa eğer bu durum genellikle su kaçağını işaret eder. Duvarlarda rutubetlenme de su kaçağını en çok bilinen nedenlerinden bir tanesidir. Bu gibi durumlarda firmamız devreye girerek uzman ekibiyle birlikte sizlere destek olmaktadır.

Şişli Su Kaçağı Bulma - Sızdırma Problemleri

Su kaçağının tespit edilmesi için firmamız gibi uzman alanda hizmet veren ekiplerden destek almak gerekir. Su kaçağı meydana geldiği zaman birçok yöntem uygulanarak su kaçağı tespit edilebilir.

Genellikle kırma yöntemi çok sık uygulanır. Su kaçağı çeşitli aletler kullanılarak duvarların kırılması sonrasında kolay bir şekilde bulunur.

Termal kamera son dönemler de teknolojinin ilerlemesiyle birlikte daha kolay bir şekilde bulunur.

Sıcak su kaçakları için termal kamera kullanmak gerekir.

Bir diğer kullanılan yöntem ise boyası su kullanarak su kaçağını bulmak.

Firmamız Şişli su kaçağı tespiti alanında her bölgeye hizmet sunar. Bu nedenle destek almak istediğiniz zaman firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma İşlemi

Lavabo tıkanıklığı günümüzde oldukça sık meydana gelen bir durumdur. Genellikle giderlerin tıkanması sonucunda lavabo tıkanıklığı meydana gelir. Boruların inşaat sırasında dar olması ve kalitesiz olması nedeniyle tıkanmalar meydana gelir. Bu nedenle lavabo tıkanıklığı ile karşılaşmanız halinde firmamızdan bu konuda destek almanız gerekir.

Termal Kameralar İle Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera yöntemi genellikle daha hızlı bir şekilde sonuç verir. Termal kamera kullanıldığı zaman borulara kamera gönderilir ve daha kısa sürede kaçak tespiti yapılır. Termal kamera kullanımı olduğu zaman su kaçağı olan bölge de herhangi bir kırma ve dökme işlemi de yapılmaz. Bu nedenle birçok firma genellikle termal kamera kullanmayı tercih eder.

Su Kaçağı Tespiti İçin Firma Seçimi

Su kaçağı yapılacağı zaman firma seçimi önemlidir. Çünkü her firma güvenilir bir şekilde hizmet vermez. Ancak firmamız uzun yıllardır bu alamda hizmetlerini sürdüren uzman ekibiyle çalışan bir firmadır. Her bir bölgeye hizmet sunduğu için de birçok müşteri firmamız üzerinden yardım almayı tercih eder.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram