7/24 Şişli Acil Su Tesisatçısı Servisi

Şişli İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisidir ve Net tesisat olarak tüm mahalle ve sokaklarına hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Şişli acil su tesisatçısı hizmetlerimiz her zaman alanında uzman elemanlar tarafından verilmektedir. Servis talebinde bulunduğunuzda, bildirmiş olduğunuz sorun türüne göre uzman elaman yönlendirmesi yapıyoruz. Yeni tesisat sistemine ihtiyaç duyanlara, proje konusunda deneyimli ve yeterlilik seviyesinde olan elemanlarımızı göndererek, nelere ihtiyaç olduğunu ve nasıl yapılacağını tespit ederek işlemlere başlıyoruz.

Şişli Acil Tesisat Hizmetlerimiz

Net tesisat olarak Şişli bölgesinde verdiğimiz tüm hizmetlerimizi, işlem kategori türlerine göre ayırıyor, acil olanlara öncelik veriyoruz. 

Su tesisat işlemleri için kategorilerimiz şunlardır;

  • Su tesisat kaçak tespiti,
  • Su tesisat tamiri,
  • Kalorifer petek temizleme,
  • Musluk değişim tamiri,
  • Tıkanıklık açma,
  • Yeni su tesisatı çekme,

Yeni binalara, hazırlanan projeye uygun su tesisatı çekimi yapıyoruz. Kullanılmakta olan binalarda, su tesisatlarında karşılaşılabilecek her türlü arızanın, tamir işlemlerini yapıyor, sorunları çözüyoruz.

Su Tesisatı Sorunları

Evlerimizde, hiç beklenmedik anlarda, su tesisatı arızaları meydana gelebilmektedir. Bu su borusu patlama, tesisatta su kaçağı ya da çeşitli tıkanıklıklar olabilmektedir. Tıkanıklık sorunları dikkate alınmadığında, evi su basma sorunları ile karşılaşılabilecektir. Bunun için bir sorun gördüğünüzde, 7/24 net tesisat iletişim numaralarını arayarak, servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin yapacağı her servis talebi bizim için acil konu olarak değerlendirilmekte ve servis talebinizden dakikalar sonra sizlere ulaşmaya çalışıyoruz. Su tesisatında oluşabilecek her türlü sorun için ekiplerimiz en iyi çözümleri hemen üretecek, sorunun giderilmesini sağlayacaktır.

Tıkanıklık Tespiti ve Açma İşlemleri

Su borularında ve giderlerde su içerisindeki atıklardan dolayı tıkanmalar meydana gelmektedir. Evlerde, mutfak ve banyo gibi yerlerde, gider borusu içerisine kaçan atıklar belirli bir süre sonra etrafında tortu oluşturarak takınmalara neden olacaktır. Meydana gelen tıkanma, suyun geri gelmesine neden olacaktır. Tıkanıklık tespitlerini çoğu zaman özel robot sistemi ile tespit ediyoruz. Herhangi bir kırma işlemi yapmadan tıkanıklığı açıyor sorunu gideriyoruz.

Doğalgaz Tesisatı ve Petek Bakımı

Doğalgaz tesisatında, ana şebekeden gelen su ısıtılarak, konut içerisinde dolaştırılmaktadır. Su içerisinde bulunan çamur, tortu, kireç gibi maddeler, zamanla tesisat borularında ve peteklerde tıkanmalara yol açacaktır. Bu tıkanmalar, kombi arızalarına, su kaçağına ya da ısı veriminin düşmesine neden olacaktır. Net tesisat Şişli ekipleri olarak acil tesisatçı hizmetlerimiz ile sahip olduğunuz petek temizleme makinasını kullanarak, tüm tesisatınızı temizliyoruz. Makinamız sayesinde herhangi bir sökme ve kazma işlemi yapmadan basınçlı kimyasal ilaçlı su ile tıkanıklığa neden olabilecek tüm sorunları çözüyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram