7/24 Sıhhi Tesisat Tamiri Servisi

Her türlü sıhhi tesisat tamiri hizmeti veren Net tesisat olarak 7/24 müşterilerimizin yanında oluyoruz. Sıhhi tesisat denildiğinde, bir bina içerisinde yer alan tüm su sistemleri, kalorifer tesisatı akla gelmektedir. 

Sıhhi tesisatta meydana gelen arızaların farklı nedenleri bulunmaktadır. Önemli olan sorunun nedenini ve meydana geldiği yeri doğru tespit edebilmektedir. Sektörde çok sayıda sıhhi tesisatçı bulunmakta ve çoğu amatörce yöntemler kullanarak, basit işleri daha da zorlaştırmakta ve daha fazla masraflı tadilatlara neden olmaktadır. 

Net tesisat olarak, tüm sıhhi tesisat sorunlarını, elektronik cihazlar ile tespit ediyor ve işlemlerin kısa sürede yapılmasını sağlıyoruz. Uzman kadromuz ile bize ulaşan tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde belirtilen saatte hizmet veriyoruz.

Sıhhi Tesisat Tamir Hizmetlerimiz

Binalarda, karşılaşılan tüm su sorunları, sıhhi tesisat konusu alanına girmektedir. Bizler, geniş hizmet seçeneklerimiz ile müşterilerimizin karşılaştıkları sorunları çözüyoruz. 

Sıhhi tesisat tamir hizmetlerimiz şunlardır;

  • Su kaçağı tespiti,
  • Lavabo tıkanıklığı açma,
  • Pis su tıkanıklığı açma,
  • Musluk tamiri,
  • Petek temizleme,
  • Kombi tesisatı döşeme ve tamiri,
  • Su tesisatı döşeme,

Evinizde, su ve kalorifer tesisatlarında bir sorun ile karşılaştığınızda, 7/24 bizlere ulaşabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Karşılaşılan sorunun türüne göre en etkili çözüm yollarını belirliyor ve uygulayarak sorunun çözülmesini sağlıyoruz. Teknik donanımımızı ve tecrübeli elaman sayımızı artırarak daha geniş alanlara daha hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz.

Su Kaçağı Bulma ve Pimaş Boru Tamiri

Sıhhi tesisat sorunlarının başında, bina içerisine meydana gelen su kaçağının oluşturduğu problemler gelmektedir. Su kaçağı oluştuğunda, daha çok alt katta bulunanların tavanından su damlaması ve sıva dökülmesi şeklinde görülmektedir. Bu sorunun çözümü için öncelikle probleme neden olan su kaçağının yerini tespit etmek gerekiyor. 

Uzman ekiplerimiz, sıhhi tesisat konusunda tüm deneyimlerini kullanarak ve sahip olduğumuz özel tespit cihazları ile su kaçağının olduğu yeri hemen tespit edebiliyorlar. Su kaçağının yerini tespit ettikten sonra sadece kaçak olan yerde küçük kazı yaparak, tamir işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Verdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimize mümkün olduğu kadar az tadilat masrafı çıkarmaya çalışıyoruz.

Tıkanıklık ve Gider Tamiri

Mutfak, banyo ya da tuvalet gibi yerlerde zamanla tıkanıklık meydana gelebilmektedir. Meydana gelen tıkanıklık, kullanılan suyun gitmesini engelleyecek ve su birikintisi oluşturarak, sorunlara neden olabilecektir. Her türlü tıkanıklık açma hizmeti verdiğimiz için ekiplerimiz, özel yöntemler kullanarak, oluşan tıkanıklıkları hemen açmakta ve sorunun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. 

Meydana gelen tıkanıklığı açarken, tıkanıklığa neden olan sorunu belirliyor ve tekrar yaşanmaması için gerekli önlemleri alıyoruz. Sıhhi tesisat borularında meydana gelen ezilmeler ya da boru içerisinde oluşan tortular, yabancı maddeler tıkanıklığa neden olmaktadır. Tıkanıklık nedenini tespit ettikten sonra sorunun tekrar yaşanmaması için her türlü tamir işlemini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı

Evlerimizde, mutfak ve banyo lavabolarında tıkanıklık sorunu ile sık karşılaşırız. Bunun nedeni, lavabo borusuna bazı atık maddelerin kaçması ve bu maddelerin boru içerisinde birikmesidir. Lavabolarda tıkanıklık meydana geldiğinde, lavabo içerisinde su birikmeye başlayacak ve lavaboyu kullanamayacaksınız. Bunun için hemen lavabo tıkanıklığının açılması gerekiyor. Tıkanıklık bazen lavabonun hemen altında meydana gelirken bazen sıhhi tesisat içerisindeki ileri noktalarda meydana gelebiliyor. 

Evinizde lavabo tıkanıklığını kendiniz açamadığınız zaman büyük sorunlarla karşılaşmamak için Net tesisat servis numaramızı arayarak ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz. Ekiplerimiz, kısa sürede tüm tıkanıklığı açacak ve lavabonuzu rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Lavabo tıkanıklığını açmak için bazen kimyasal ilaçlar kullanırken bazen, boru içerisine özel cihazlar ile müdahale ediyoruz.

Petek Temizleme

Kalorifer sıhhi tesisatı ve petek temizliği, su kaçaklarının önlenmesi ve yüksek ısı verimliliği için önemlidir. Kombi tarafından ısıtılan su tesisat ve petekler içerisinde dolaşarak, ısının ortama yayılmasını sağlamaktadır. Bu dolaşım sırasında, su içerinde bulunan, çamur, tortu ve kireç zamanla tıkanıklığa neden olmaktadır. Meydana gelen tıkanıklık, yüksek enerji sarfiyatına, düşük ısıya ve su kaçağı gibi çeşitli problemlere neden olmaktadır. 

Petek temizleme hizmetlerimiz ile müşterilerimize tüm sıhhi tesisat alanında hizmet vermiş oluyoruz. Petek temizleme makinelerimiz ile hem petekleri hem de kalorifer tesisatı borularının içerisini tamamen temizlemiş oluyoruz. Bir noktadan tesisata bağlantı yaptığımız için petek sökmüyor ve tüm tesisatın içerisinde kimyasal temizleyici ilacın dolaşmasını sağlıyor, detaylı temizlik yapıyoruz.

Teknolojik Yöntemlerle Tesisat Tamiri

Sıhhi tesisat arızalarını tespit etmek için geliştirilmiş teknoloji cihazlarını kullanıyoruz. Tesisatta meydana gelen arızalar, tıkanmalara ve su kaçaklarına neden olmaktadır. Gerekli müdahalenin yapılabilmesi için kameralı tespit yöntemini kullanıyoruz. Termal kameralı cihazlarımız ile tesisat içerisinde meydana gelen su kaçağı noktasını tespit ediyor, işlemlerin kısa sürede yapılarak, sorunun büyümeden önlenmesini sağlıyoruz. 

Tıkanıklık durumlarında da, boru içi kamera sistemini kullanarak, tıkanıklık noktasını ve nedenini tespit edebiliyoruz. Kameralı tespit yöntemi, tamir işlemleri için sorun olmayan yerlerin kazılmasını ve fazladan tadilat masraflarının çıkmasını önlemektedir. Sıhhi tesisat sistemlerinde meydana gelen her türlü arızayı, özel yöntemler ve cihazlar ile tespit ederek, sorunun profesyonel olarak çözülmesini sağlıyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram