7/24 Sarıyer Tıkanıklık Açma Servisi

Net Tesisat Sarıyer Tıkanıklık Açma olarak bilinen tıkanıklık açma firmaları arasında en köklü firmalardan biri olduğumuz için gurur duyuyoruz. İstanbul’un her yerine en yüksek sistem teknolojik cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Net Tesisat olarak bilinen tıkanıklık açma alanında yapmış olduğumuz başlıca işler:

  • Kanal Açma
  • Lavabo Tıkanıklık Açma
  • Pimaş Açma
  • Kanalizasyon Açma

Sarıyer Tıkalı Kanal Açma

Her gün defalarca kez kullandığımız evimizdeki giderler ve kanallar tıkanabilmektedir. Lavabo, kanalizasyon, tuvalet gibi pis su gideri olan kanalları bazen saç, kağıt, tüy veya benzeri gibi suda çözülemeyen maddelerin dolmasıyla birlikte bir araya toplanmasından dolayısıyla tıkanabilir. Bu tıkanıklardan dolayı evimizin giderleri dışında olan genel kanalizasyon ve logar hattı kanallarında da oluşabilir. Doğal olarak kanal tıkanıklığı şuan günlük yaşam ihtiyaçlarımızı engellemesiyle birlikte bunun yanında pis ve kötü koku gibi birden fazla kötü olumsuz sonucu da peşinde getirir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Hepimizin yaşadığı mekanlarda, evimizde veya işyerimiz de kesinlikle bir tesisat sorunu ve sıkıntısı yaşanmıştır. En sık rastlanmakta olan tesisat sorunlardan birisi de giderin tıkanıklığıdır. Ne kadar çok dikkat etsek bile hemen hemen hepimiz lavabo giderlerinin tıkanması, mutfak giderinin tıkanması ve banyo gideri tıkanmasıyla ilgili oluşabilecek tıkanıklıkları yaşayabiliriz.

Giderler Neden Tıkanır?

Tıkanıklığa birçok şey ve sebepler neden olabilir. Giderler genel olarak kokuyu absorbe etmesi ve bununla birlikte dışarıya verebilmesi için boğum ve kavislerden oluşuyor olmasıdır. Kullandığımız alana ve duruma göre bu boğazlarda birikmeler de oluşabilmektedir. Örneğin mutfak giderlerinde, devamlı yemek yapılması ve yemekler için kullanılan malzeme atıklarının yıkanması durumunda gidere, çeşitli sebze meyve kabukları, parçaları, çekirdekleri gitmesinden dolayı ile gider tıkanıklığı meydana gelmektedir.

Mutfak Pimaş Tıkanıklığı Açma

Ev hanımlarının çoğu bir kısmı zamanının dörtte birini mutfakta vakit geçirmektedir. Yemek yapma telaşı sonrasında biriken bulaşıklar aceleye geldiği zamanlar tam temizlenmeden mutfağın gider borusundan gönderilir. Tencerelerden çıkmakta olan yağlar ve bulaşık bezlerinden kendiliğinden kopan parçalar birbirine karışarak dolayısıyla mutfağın pimaşını tıkamaya başlar.

Kanalizasyon Neden Tıkanır?

Bina da kullanılmakta olan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması,

Lavabolara direk olarak dökülen yağlı yemek artıkları,

Sanayi bölgesinde oluşan pis su giderlerine atılan poşet, hacimli kimyasal atıklar, kumaş bez parçaları ve poşet atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

Bu sebeplerden dolayı oluşan etkenlerden ötürü tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu durumları yaşamamak için tıkanıkları oluşturacak durumları ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Bunlara dikkat ettiğiniz taktirde sorunlar ortadan kalkacaktır.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram