7/24 Sarıyer Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kırmadan su kaçağı tamiri ve su kaçağı bulma hizmetimiz 7/24 faaliyet göstermektedir. Size en yakın gezici ekibimize ulaşmak ve su kaçağı tespiti için fiyat almak için arayınız:

Su kaçağı günümüzde özellikle eski binalar da çok sık karşılaşılan bir durumdur. Su kaçağı meydana geldiği zaman genellikle buraların eskimesini ve tıkanmasına yol açmaktadır. Bu gibi durumlarda su kaçağı alanında hizmet veren firmalardan yardım almak gerekir. Firmamız uzman ekibiyle birlikte gelerek herhangi bir su kaçağı meydana gelmesi halinde sizlere yardımcı olmaktadır. Sadece Sarıyer su kaçağı tespiti olarak değil her bölge için hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda su kaçağı sadece apartman dairelerinde değil banyo, tuvalet gibi yerlerde de tıkanıklık oluşturur.

Banyo Tıkanıklığı Neden Olur?

Banyo, tuvalet ve mutfak borularında su kaçağı oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Genellikle binaların eski olması veya yeni binalar da tesisatın iyi bir şekilde yapılmaması sonrasında bu gibi sorunlarla karşılaşmış olursunuz. Genellikle boru çatladığı zaman da su kaçağı karşılaşılan bir durumdur. Banyoda su kaçağı meydana geldiği zaman direkt olarak alt komşunuza akıntı olur. Bu gibi durumlar da hemen müdahale edilmesi gerekir. Aksi durumda rutubet de olmaya başlar.

Sarıyer Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı hemen hemen her binada görülen bir sorundur.

Su kaçağı meydana geldiği zaman genellikle gece vakitlerinde damlama sesi ile karşılaşabilirsiniz.

Su kullanımı az olmasına rağmen ay sonunda bu durum faturaya fazla olarak yansır.

Su tesisatının geçtiği bölgeler de kabarma veya sarı lekelerin görülmesi de olabilir.

Firmamızla bu gibi durumlarda irtibata geçmeniz halinde kısa süre de sorunlarınız da çözülmüş olur.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Olur?

Su kaçağı meydana geldiği zaman bunun anlaşılması bireylere tarafından oldukça zor olabilir. Su kaçağını anlamak için firmamız çeşitli aletler kullanarak hizmet verir. Son teknoloji olarak üretilen kameralı cihazlar bu konuda oldukça kaliteli bir şekilde hizmet verir. Onarım işlemine başlamadan önce sızıntıdan nereden geldiğini belirlemek gerekir. Kameralı aletler birlikte kısa süre de su kaçağı tespiti de yapılmış olur. Firmamız hiçbir şekilde kırma ve dökme işlemi yapmadan su kaçağını kolay bir şekilde bulmaktadır.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvalet boruları da genellikle sürekli olarak tıkanarak sorun oluşturur. Ancak tuvalet kullanımı sırasından peçete atımı veya farklı cisimlerin atılması da bunu tetikler. Sürekli olarak bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için tuvalet tıkanıklığına neden olacak ürünlerin atılmaması gerekir. Tıkanıklık meydana geldiği zaman kısa süre de açılır ancak bu durum sizlere genellikle ek bir masraf çıkartır. Bu nedenle tuvalet kullanımı sırasında dikkatli olmak da fayda var.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram