7/24 Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Zamanında müdahalenin ve kaliteli hizmetin önem kazandığı servis hizmetinde firma elemanlarımız kısa sürede tesisat tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Ekibimiz;

  • Su kaçaklarının tamiri,
  • Tıkanıklık problemlerinin giderilmesi,
  • Doğal gazlı kombilerin tamiri ve bakımı,
  • Petek temizliği işlemleri ve musluk montaj işlemleri hizmet programımız içerisindedir.

Su tesisatları ile ilgili bütün problemlerinizi müşteri hizmetlerimize aktarabilirsiniz. Sancaktepe su kaçağı tespiti ile ilgili problemlerinizde ilk aşamada danışmanlık söz konusudur.

Sancaktepe Su Kaçak Problemleri İhmal Edilmemelidir

Su kaçaklarının ihmal edilmesi durumunda ilerleyen zamanda ciddi problemler meydana gelebilir. Mesela ihmal edilen bir su kaçağı duvar sıvalarının dökülmesine neden olabilir. Ayrıca alt katta bulunan elektrik tesisatları da bu kaçaktan etkilenir. Su kaçakları bir anda su baskını haline gelirse ev sahibi için maddi hasar demektir.

Kaçakların tamir edilmemesi durumunda evlerde ve iş yerlerinde baskın meydana gelmiştir. Su kaçakları ihmal edilmemelidir ve şakaya alınmamalıdır. Bu önemli işte işinin ehli ekibimiz, iş dünyasında ve sosyal hayatta problem olan su kaçağı problemini tam anlamıyla çözmektedir.

Sancaktepe Gizli Kaçak Problemi

Faturaların yüksek gelmesi, duvarın nemlenmesi ve su sarfiyatı olmadığı halde su saatinin dönmesi gizli su kaçağı anlamına gelmektedir. Elemanlarımız su kaçağı tespitinde yüzde yüz etkili yöntemleri ön plana alarak hareket etmektedir. Kaçak tespit işleminde firma elemanlarımız son teknoloji akustik özel cihazlarla çalışmaktadır. Bu cihazlar suyun akışını takip ederek kaçak olan noktada uyarı vermektedir. Bu uyarı işleminde cihazın yanılma payı sıfırdır.

Servisimiz Tıkanıklığı Tam Anlamıyla Tespit Ediyor

Tıkanıklık gidermede de aynı şekilde son teknoloji profesyonel makineler kullanılmaktadır. Bu makineler tıkanıklığın meydana geldiği noktayı anında tespit ederek kolaylıkla açabilmektedir. Açma işleminde makineler tesisata zarar vermemektedir.

Tıkanıklık Neden Meydana Gelir?

Tuvalet, klozet, mutfak, lavabo ve benzeri birçok mekanda kullanılan pis su boruları programımıza dahil edilmektedir. Pis su borularının tıkanmasının birçok nedeni vardır.

Bu nedenler;

  • Klozete ve tuvalete atılan çöpler,
  • Pis su borularının kullanım süresinin dolması,
  • Soğuk hava nedeniyle boruların donması.

Pis su boruları ve su tesisatları birçok nedenden dolayı tıkanabilir. Özellikle suyu çok kireçli olan yerlerde tıkanıklık problemi sıklıkla meydana gelmektedir.

Su Tesisat Problemlerine Elveda

Deneyimli kadrosuyla ve kaliteli malzemeleriyle Sancaktepe su kaçağı tamir ve bakımı gerçekleşmektedir. Kullanışlı ve pratik servis aracımız ücretsiz bir şekilde evinize gelmektedir. Hızlı olduğu kadar güvenli olan ekibimizle evinizde su tesisat arıza problemi yaşanmayacaktır.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram