7/24 Pendik Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti genel olarak ileri dönemde yapılara zararlı olduğu için tespit edilmeli ve onarılmalıdır. Bu sorun firmamızın Pendik su kaçağı tespiti servisi ile her zaman çözülebilir. Su kaçağı iç tesisatta olabileceği gibi besleme borularında da olabilir. Her iki durumda da su tespiti gerekli cihazlar kullanılarak yapılabilir. Su kaçağı ilerlemiş ve yapılara zarar vermeye başlamış ise zarar gören yapıların takibi ile de kaçak noktasına ulaşılabilir. Bu yöntem pek kullanılmaz çünkü iç tesisat oldukça geniş bir yapılanmadır.

Su Kaçağı Bulma

Binalarda su kaçağı öncelikle hasarlardan ve çeşitli su sorunlarından anlaşılır. Suyun az gelmesi veya basınç değişiklikleri, soğuk ve sıcak su farkı kaçak hakkında fikir verebilir. Ancak bu sorunlar ileri seviyeye gitmedikçe kendini gizleyebilir. Su faturası takibi de kaçak için önemlidir. Faturanın her zaman olandan daha yüksek çıkması kaçak ihtimali doğurur. Böyle durumlarda Pendik su kaçağı tespiti sayesinde sorun anında çözülebilir.

  • Öncelikle su kaçağının olduğu doğrulanmalıdır.
  • Çeşitli şekillerle şu kaçağı tespiti yapıldıktan sonra tesisat incelemesi yapılır.
  • Kaçak dış yapılara zarar vermiş ve kolay bir noktadaysa izlemle bulunabilir.
  • Kaçak derin yapılarda ve görülme ihtimali yok ise akustik bir cihaz yardımıyla kaçak noktası bulunabilir.
  • Çeşitli yöntemler ile kaçak bulunduktan sonra tamir yöntemi belirlenir.
  • İç tesisat sorunlarında kaçak olan bölge dikkatli bir şekilde kırılır.
  • Besleme borularında sorun var ise kazı işlemlerine başlanması gerekir.

Su kaçağı tespiti bu adımlar ile tespit edilerek tamir edilir. Su kaçağı tespiti hemen yapılmalıdır. Zamanında bulunmayan su kaçakları basınç farkları ile daha büyük sorunlara sebep olabilir.

İç Tesisat Su Kaçakları

Su kaçakları birçok nedenden dolayı oluşabilir. İç tesisattaki su kaçakları genel olarak biriken çeşitli kir, pas ve atıklar ile boruların tıkanması sonucu oluşur. Sıkışan boruda basınç artacağı için boru çatlar ve kaçak yapmaya başlar. Bu durumda tıkanıklık olan noktadan boğuk bir ses çıkacaktır. Su kaçağı tespiti bu şekilde kolayca yapılır.

Besleme Boruları Su Kaçakları

Besleme borularında oluşabilecek kaçaklar ise hava olaylarından ve toprağın altında gerçekleşen değişikliklerden dolayı oluşabilir. En büyük kaçak nedenleri doğru boru kullanımı olmamasıdır. Dışarıya sızıntı olan su göllenme yapabilir. Bu toprağı ve üstündeki yapıları etkileyerek kendini gösterir. Tespit etmek toprak altındaki yapılar için daha zordur. Kazı işlemleri hızla yapılır ve tespit çok daha kolaylaşır.

Tüm su kaçaklarının tespitinde su sayaçlarının doğruluğunun kontrol edilmesi oldukça önemlidir.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram