7/24 Pendik Acil Su Tesisatçısı Servisi

Aniden tıkanan pimaşlar, gecenin bir vakti patlayan soru boruları, küvet ve duş arızaları, lavabo arızaları her insanının başına bela olmuştur. Pendik acil su tesisatçısı olarak sizleri bu kötü durumlardan kurtarıyoruz. Kırmadan dökmeden 7 gün 24 saat profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizi bekletmeden hızlı ve hizmet sunmaktayız.

Başlıca tesisat hizmetlerimiz

  • Tıkanmış kanalları açma
  • Pimaş açma
  • Lavabo tıkanıklığı açma
  • Robotla tıkanıklılık giderme
  • Su sızıntısı bulma ve tamir etme hizmetlerini müşterilerimiz için profesyonel ekipmanlarımızla ve tecrübe sahibi çalışanlarımızla %100 güvenceyle sunuyoruz.

Pendik'in Her Yerinde Tıkanmış Kanalları Açıyoruz

Evimizde, işyerimizde, ofisimizde gün içerisinde kullandığımız kanallar tıkanabiliyor. Banyoda biriken saçlar, tuvalette biriken kâğıt parçaları veya suda çözünme yapamayan maddeler, mutfakta yapılan yemeklerin sonunda gidere çeşitli sebzelerin kalıntısının gitmesi ve yağ birikintileri. Sadece evimizde de değil genel kanalizasyonlarda meydana gelebiliyor. Tıkanmış kanallardan sizleri ve çevredeki komşularınızı rahatsız edici kokular oluşurken Pendik acil su tesisatçısı olarak uzman ekibimizle profesyonel cihazlar kullanıyoruz böylelikle tıkanıklığın oluştuğu noktayı buluyoruz. Noktanın olduğu bir fayansı kullanıyoruz, etrafın kirlenmesini önleyerek tıkanmış kanalı açıyoruz.

Pimaş Açma Hizmeti

Pimaş, kanalizasyona bağladığımız atık suların gitmiş olduğu borunun ismidir. Pendik acil su tesisatçısı olarak en gelişmiş teknolojilerden yararlanarak pimaş açma makinesiyle tıkanıklığı hiçbir yere zarar vermeden pimaş açma hizmetini sunuyoruz.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Eskiden bilinen yöntemlerden biri de tıkanıklığı açmak için fayans kırma işlemiydi. Artık buna son veriyoruz. Gelişen teknolojinin son hizmetlerini takip ediyoruz ve profesyonel cihaz olan kameralı robotla lavabo tıkanıklığını açıyoruz. Pendik acil su tesisatçısı sizlere asla tadilat süreci yaşattırmıyor.

Su Sızıntılarına Son

Sızıntılara artık kesin çözüm Pendik acil su tesisatçısı olarak akustik ses cihazlarının yanı sıra en gelişmiş termal kameraları kullanıyoruz. Ekibimiz sızıntıyı nokta olarak tespit ederek tamir ediyoruz. Son derece gelişmiş olan cihazı kullanabilmek için ekibimizi tecrübe kazanmış insanlardan oluşturmaktayız. Böylelikle sizlere yaptığımızın için güvencesini sunuyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla anında kaliteli hizmeti sizlere sağlamaktayız.

Sorunlarınız İçin Bize Ulaşın

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun sorunlarınıza Pendik acil su tesisatçısı olarak çözüm buluyoruz. Tecrübeli çalışanlarımızla bir telefon sonunda en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel biçimde sağlamış olduğumuz hizmette siz müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek teknolojinin en gelişmiş cihazlarını kullanmaya özen gösterip sizlere %100 güvence sağlıyoruz. Bir o kadar sessiz çalışan gelişmiş cihazlarımız ne sizleri ne de komşularınızı rahatsız edecektir. Her zaman hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram