7/24 Mutfak Gideri Açma Servisi

Mutlaka herkesin başına bir kere olsun gelmiştir. Tam mutfakta iş yaparken bir anda mutfak gideri tıkanır. Çok can sıkıcı ve sinir bozucu bir durumdur. Elleriniz kirli, yaptığınız iş öylece yarım kalmıştır. Mutfak gideri tıkanıklığı acil müdahale gerektiren tesisatla ilgili bir sorundur. Eğer şanslıysanız pompalama yöntemi işe yarar ve gideri açabilirsiniz.

Ama mutfak giderine tıkanan madde sert bir cisim ise sonradan üzerine gelen ufak tefek kırıntılar tamamen sertleştirecek ve gideri tıkayacaktır. Böyle durumlarda mutfak gideri açma ancak profesyonel bir müdahale ile mümkün olmaktadır. Belirli bir saatten sonra çalışan tesisatçı bulmak da kolay değildir. İnsan ne yapacağını şaşırır böyle bir durumda. Peki, karşılaşılan bu can sıkıcı durumu çözmek için kimden destek alabiliriz?

Acil Durum!

Vakitli vakitsiz zamanlarda herkesin başına gelebilecek tesisatla ilgili sorunlarınızı çözmek ve duruma müdahale etmek üzere kurulan firmamız 7/24 verdiği hizmetlerle tesisat sorununa çözümler üretmektedir. Her türlü tesisat arızalarının en olmadık zamanlarda canınızı sıkmasına izin vermeden hemen bizi arayabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Biz firma olarak en son teknolojileri takip ederek sistemimizi sürekli güncel tutuyoruz. Bu sayede kesinlikle modern ve son sistem ekipmanımız ve işinin ehli, samimi, saygılı ve son derece dürüst çalışan ekibimizle her türlü tesisat arızalarına anında müdahale ediyoruz. Kullandığımız teknolojik malzemeler sayesinde hiç bir yeri kırıp dökmeden kısa sürede ve uygun fiyatlarla arızayı gideriyoruz.

Firmamızın Verdiği Hizmetler

Firmamızın verdiği güvenli ve kaliteli hizmetler şunlardır:

  • Doğalgaz tesisatı ile ilgili her türlü arıza, bakım, onarım ve teknik servis hizmetleri
  • Su tesisatı ile ilgili tıkanıklık, tamir, bakım ve onarım
    • Mutfak tıkanıklığı açma
    • Lavabo tıkanıklığı açma
    • Tuvalet tıkanıklığı açma
  • Petek ve radyatör temizliği ve rutin bakımı
  • Su kaçağı tespiti ve müdahalesi

Bütün bu konularda firmamız müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde yaptığımız işlerden çok olumlu yorumlar almak bizim açımızdan oldukça sevindiricidir.

Su tesisatı veya doğalgaz tesisatı bazı durumlarda istenmeyen arızalar vermektedir. Bunun nedeni binanın yapılışı sırasında tesisat malzemesinin yetersiz veya kalitesiz olmasından bazen de ustadan kaynaklı olabilmektedir.

Biz bu durumlarda otomatik usullerle olaya çözüm getirmekteyiz.

Fiyatlarımız

Verdiğimiz hizmette emek ve malzeme ile orantılı olarak belirlediğimiz fiyatlarımız piyasa şartları göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun ve ekonomiktir. Müşterilerimize verdiğimiz kıymeti ödeme sırasında da belirtmekteyiz.

Yaptığımız işler hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram