7/24 Maltepe Petek Temizleme Servisi

Kış mevsimine yaklaştığımız şu günlerde kış hazırlıkları da yapılmaya devam etmektedir. Kış hazırlıkları denilince her nedense akıllara hemen kışlık yiyecekler gelmektedir. Oysa kışa girerken yapılan veya yapılması gereken sadece yiyecek değildir. Elimizin altında kullanmakta olduğumuz alet ve makinelerin bakım ve onarımını da yapmak veya yaptırmak gerekmektedir.

Maltepenin Her Yerinde

Aslında bahsettiğimiz petek temizleme sadece kirli olan peteğin temizlenmesi olarak algılanmamalıdır. Bu özünde ciddi anlamda bir tasarruf yapmak çalışmasıdır. Ev okul, iş yerleri, hastaneler kısacası insanların yaşadığı ve çalıştığı her yerdeki petekler temizlenmelidir. Yakılan doğal gaz ve yakıttan iyi sonuç alarak ısınmak, yakılan enerjinin karşılığını alabilmek petek temizliğine bağlıdır.

Biz de firma olarak petek temizleme de dahil olmak üzere tesisat ile ilgili bütün sorunlarınızı çözmek ve sizi bu anlamda sıkıntılardan kurtarmak için hizmet vermekteyiz.

Petek Temizleme Nedir?

Isınma sisteminin bir organı olan petekler kullanıla kullanılan pas ve kireç bağlamaktadır. Petekler bu pas ve kireçlerden arındırılmadığı zaman ısıyı yansıtamazlar. Ve yakılan yakıta boş yere para verilmiş olur.

Petekler neden tıkanır? bir de bu konuyu incelemekte yarar vardır. Peteklerin tıkanma nedenleri şunlardır:

  • Kireçli suyun etkisi
  • Yüksek basınç etkisi
  • Paslanma ve çürüme
  • Kalitesiz malzeme kullanımı

Saydığımız sebeplerle bir şekilde randımanı düşen petekler temizliğinde ilk günkü gibi ısıtmaya devam edecektir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Firmamızın siz müşterilerimize verdiği hizmetlerden birisi olan petek temizlemek gerçekten profesyonel bir işçilik gerektirir. Eskiden petek temizleyebilmek için petekler tek tek sökülerek işlem yapılırken günümüzde buna gerek kalmamaktadır. Profesyonel bir makine ile peteklerin temizliği yapılabilmektedir. Bu makine sayesinde kısa bir zaman içinde radyatörleri yerlerinden bile sökmeden kolayca temizleyebiliyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Net Tesisat olarak Maltepe'de petek temizleme hizmetleri vermekte fakat yalnızca bu bölgeye çalışmamaktayız. İstanbul ve civarındaki bir çok ilçeye hizmet vermekte olan firmamızın amacı siz müşterilerimizin tesisatla ilgili sıkıntılarına çözümler üretmektir. Firmamız son derece güvenilir ve işini iyi yapan bir ekiple çalışmaktadır. Aynı zamanda teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kendimizi yenilememiz de sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına yaptığımız çalışmalardır.

Firmamızın politikası müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmetleri en uygun fiyatlara vermektir.

Verdiğimiz kaliteli hizmetler hakkında daha geniş bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü şikayet, soru, öneri ve bilgi almak için internet sitemiz üzerinden ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram