7/24 Kartal Petek Temizleme Servisi

Doğalgaz kullanımı yaygın bir hale gelmekte ve çoğu evde kullanımı sağlanmaktadır. Doğalgaz ile eviniz daha uygun fiyatlara ısınmaktadır. Doğalgaz enerjisi kullanılan evlerin kombi ve peteklerine belirli aralıklarla bakım yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde oluşacak olan bir sorun karşısında çok daha büyük masraflar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple doğalgaz kombinizi iki yılda bir mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Bu bağlamda kartal petek temizleme hizmeti vermekte olan firmamız en kısa sürede tecrübeli teknik kadromuz ile hizmet vermektedir. Son derece profesyonel ekipmanlar ile peteklerin içinde oluşan kurum ve tortuları temizlemekteyiz.

Petekler Nasıl Tıkanır?

Doğalgaz petekleri bakımları yapılmadığı zaman tıkanmaktadır. Buna sebep olan etken ise kesinlikle oksitlenmedir. Doğalgaz petekleri içerisinde bulunan su ısınmaktadır. Su içerisinde bulunan oksijenin ise petek içindeki metaller ile tepkimeye girmesi sonucu oksitlenme meydana gelir. Bu yüzden petek içinde tortu ve kurumlar ortaya çıkmaktadır. Peteğin tıkanmasına sebep olan tortu ve kurumlar zamanla peteğin ısınmamasına yol açmaktadır. Bu nedenden dolayı iki yılda bir mutlak surette doğalgaz peteklerinizin bakımını yaptırmalısınız.

Petek Temizleme Nasıl Yapılmaktadır?

Belirli aralıklarla bakımını yaptırmadığınız petekler mutlaka bir gün tıkanacaktır. Peteklerdeki suyun içinde bulunan oksijenin oksitlenme yapması ile oluşan bu tıkanıklığı açmak için ise son derece tecrübeli ve uzman ekipler aranmaktadır. Bu bağlamda müşterisine eşsiz hizmet vermekte olan firmamız Kartal petek temizleme hizmetini büyük bir ustalık ile yapmaktadır. Kombi kapatılır. Kombi vanalarının hepsi kapatılır. Peteklerdeki pis su gideri tuvaletteki gidere bağlanır. Makine ile peteklere temiz su verilirken pis su ise tuvalet giderinden giderilir. Su belli bir dereceye çıkarılır içine kimyasal eklenir. İyice temizlendikten sonra diğer petekler tek tek temizlenir.

Petek Temizleme Neden Önemlidir?

Son derece gerekli olan petek bakımı yaptırılmadığı takdirde evde pek çok sorun çıkarmaktadır.

Petek temizliği yaptırıldığında ise;

  • Peteğin her bölgesi aynı derecede ısınır.
  • Tıkanıklık giderildiği için petekler çok daha erken ısınır.
  • Evin her bölümdeki petek aynı derecede ısınır.
  • Petek temizliği yaptırarak faturalarda tasarruf yaparsınız.
  • Kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır.

Pek çok açıdan petek temizleme işlemi insanlara avantaj sağlamaktadır. Bunlara ek olarak bakım yaptırılmadığı takdirde bozulacak olan peteğin tamir fiyatını da düşünecek olursak son derece fayda sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Son derece önemli olan petek temizleme hizmeti, yapılmadığında pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bizler firma olarak bu problemin önüne geçmek adına Kartal petek temizleme hizmeti vermekte olan bir firmayız. Son derece uzman bir ekip ile profesyonel ekipmanlar ile işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sağlamış olduğumuz fırsatların yanı sıra uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram