7/24 Kadıköy Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Bazen evlerinizde bazen de iş mekanlarınızda karşılaştığınız ve hatta kendisini sürekli tekrarlayan su sızıntıları baş belası olup çıkar. Kadıköy su kaçağı tespiti servisimiz sayesinde tüm kaçakları hızlıca bulabilir ve sizi bu dertten kurtarabiliriz. Su tesisatı sektöründe doğrudan hizmet veren firmamız İstanbul alanında, en köklü ve deneyimli şirketlerden birisidir. Uzman ekibimiz ile su tesisat problemlerinizi akıllı cihazlarla en kısa zamanda çözüm getiririz.

Kadıköy Pis Su Borusunda Su Kaçağını Bulan Tesisatçı

Evlerimizde ve iş yerlerimizde fazla kullanıma bağlı olarak sıkıntı oluşturan tıkanıklıklar, pis su borularında ise zamanla kendini gösterir. Banyo ve mutfakta sıklıkla görülen pis su borusundaki su kaçakları, kullanıcıların fazlasıyla canını sıkar. Kadıköy pis su borusundaki oluşan kaçağı bulan servis hizmetimiz ile birlikte, su kaçakları artık korkulacak büyük bir tesisat sorunu değil. Kadıköy firması kameralı sistemle pimaş borularındaki su kaçağını bulan tesisat çalışanları ve teknik ekibimiz ile beraber pis su borularındaki tıkanıklık ve oluşan su kaçaklarını profesyonel bir çözümle gideririz.

Kadıköy Fayansın Altında Patlak Su Borusunun Yerini Tespit Eden Firmalar

Fazla gelen su faturaları, rutubet kokusu gibi birçok sorunlar banyolarda veya mutfaklarda bir problem oluşturduğunu anlamaya başlarız. Fayansın altında veya duvarda zamanla biriken çatlaklar, sızıntılar ile bölgeyi kısa zamanda nemlendirir. Borunun çok sık kullanılması ve giderlerden gelen bütün pisliklerinde etkisi ile borular patlamaktadır. Yani zemin altında veya duvarda olan su borularındaki kaçaklarla ve sızdırma şikayeti ile kendini belli edecektir. Eski yöntem olarak kırma ve tadilat süreciyle uğraşmadan, Kadıköy bilgisayarlı sistemle patlak olan su borusunun sorunlu yerini tespit eden usta ve çalışanlarımız sayesinde, patlak su borularınızı oldukça uygun fiyatlara tamir ettirebilirsiniz.

Kadıköy Termal Kameralı Cihazla Su Kaçağını Bulan Şirketler

Su kaçaklarının oluştuğu yeri bulmadan, su kaçağının tamiri olmayacağı gibi, su kaçaklarının oluşup başladığı noktayı bulabilmek için tüm gerekli aletlere sahip olmadan tamir ve tespit de mümkün değildir. Bunun için doğal gaz boru hatları, sıcak su boruları ve kanalizasyon borusu gibi önemli tesisat borularını doğrudan kırarak kaynağı bulmaya çalışmak sizi hem maddi açıdan hem de süre açısından oldukça zorlu bir süreç demektir. Yani bu süreç ise bitmek bilmeyen oldukça bir zaman kapsamına yayılıp, canınızı fazlasıyla sıkabilir. Kadıköy termal kameralı aletlerle su kaçağının tespiti yapan personellerimiz ve tesisatçılarımız ile su kaçağının tespiti artık çok kolay bir işlemdir. Kendi imkanlarınızla değil bizimle çalışmalısınız.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram