7/24 Güngören Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları, kombi temizliği, petek temizliği, kombi bakımı ve su tesisatlarına özel montaj işlemleri konusunda uzman elemanlarımız, bu kategoride hizmet vermeye devam etmektedir. Kışın donan su tesisatları çözüldüğü zaman kaçırmaya başlar.

Eskiyen ve kullanım süresi dolan su tesisatları da aynı şekilde su kaçırır ve kullanılmaz hale gelebilir. Güngören bölgesinde meydana gelen su kaçağı ve tıkanıklık problemlerinde personelimiz her zaman göreve hazırdır. Net Tesisat Güngören su kaçağı tespiti servisi kapsamında cihazlarımız ve deneyimli ekibimiz, kısa sürede iş teslim etmektedir.

Güngören Su Kaçakları

Evde ve iş yerinde konforlu hayat imkanı sunan su tesisatları ve doğal gaz tesisatı, zamanla performans kaybına uğrar. Güngören Petek ve kombi temizliği, doğal gaz tesisat bakımı gibi konularda uzman ekibimiz su tesisatında meydana gelen su kaçaklarının önlenmesinde de pratik çözüm üretmektedir. Su kaçırmaya başlayan tesisatlarda ilk aşamada su damlar veya duvar ıslanmaya başlar. Elektrik tesisatına ulaşan su kaçağı elektrik yangınlarına neden olabilir.

Güngören Tam İsabet Kaçak Tespiti

Eski tesisatlar kısa sürede su kaçırmaya başlar ve kullanım ömrünü tamamlayan tesisatlar da çatlaklar meydana gelir. Su kaçakları gözle görülmediği zaman ve duvar altında olduğu zaman özel cihazlar kullanılır. Bu cihazlar kaçağın meydana geldiği noktayı tam olarak tespit eder. Kaçağın yerinin tam olarak tespit edilmesinin ardından ekibimiz kazmaya başlar. Sadece kaçak olan nokta kazılır ve bu şekilde inşaat masrafı çıkmaz.

Eski Su Kaçak Tamir Yöntemlerine Elveda

Eksi yöntemlerde cihaz kullanılmazdı ve tesisat tamamen kazılırdı. Bu durumda ev sahibi inşaat molozları ve inşaat masrafıyla uğraşırdı. Yeni nesil cihazlarla kaçak bulma işlemi kolaylaştı ve sadece kaçak olan nokta kazılarak evin harabeye dönüşmesi engellendi. Ekibimiz bu modern yöntemlere su kaçaklarını çözüme kavuşturmaktadır. Güngören sakinleri de diğer ilçe sakinleri gibi hizmet talebinde bulunabilir.

Hizmette;

  • Modern yöntemleri,
  • Profesyonel işçiliği,
  • Zamanında teslimatı,
  • Güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz.

Su kaçakları konusunda bizimle konuşmadan karar vermeyin. Üst düzey kalitede etkili servis hizmetlerimizi tercih edin.

Tesisatta Meydana Gelen Tıkanmalar

Su tesisatlarında veya pis su giderlerinde meydana gelen tıkanmalar da bu kategoride en çok karşılaşılan durumlardan biridir. Yıllarca pis su nedeniyle içi tortu kaplayan logarlar zamanla kapanır. Ayrıca wc ve klozet içerisine atılan çöpler de tıkanmanın nedenleri arasındadır. Elemanlarımız özel makinelerle tıkanıklıkları sorunsuz bir şekilde açarak kısa sürede su tesisatını kullanıma açmaktadır.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram