7/24 Güngören Petek Temizleme Servisi

Yıllar geçtikçe evlerimizde doğalgaz kullanımı son derece artış göstermektedir. Pek çok açıdan daha avantajlı olmasının yanı sıra bakımı da oldukça zordur. Petek bakımı iki yılda bir yapılmalı ve yapılmadığı takdirde bozulmaktadır. Bu bağlamda firma olarak bizler Güngören'in her yerinde petek temizleme hizmeti vermekteyiz.

Son derece profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli teknik ekip ile çalışmakta olan firmamız işini başarıyla sürdürmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi ve fiyat açısından uygunluğu müşterilerimiz tarafından son derece memnuniyet ile karşılanmaktadır. Peteklerin bakımı yaptırıldığında şüphesiz hem peteklerinizin hem de kombinizin kullanım ömrü uzamış olmaktadır.

Güngören Petek Tıkanıklığı ve Tortusu Temizleme

Doğalgaz kullanımı bakılacak olursa son derece kolay ve pratik olması ile dikkat çekmektedir. Diğer bir açıdan bakacak olursak ise şüphesiz ki büyük bir titizlikle bakımları yaptırılması gerekmektedir. Belli bir aralıklar ile bakımı yaptırılmayan peteklerde tıkanma sorunu yaşanmaktadır. Bu sorunun yaşanmasına sebep olan ise petek içindeki suyun kendisidir. Suyun içinde bulunan oksijen petek içindeki metaller ile tepkimeye girmekte ve bunun sonucunda oluşan oksitlenme sonucu petek içinde tortu meydana gelmektedir. Oluşan tortular da zaman içerisinde petek içini tıkamakta ve peteğin istenilen ısıya çıkmasına engel olmaktadır.

Petek Temizliğinin Neden Yaptırılması Gerekir?

İki yılda bir bakımı mutlaka yaptırılması gereken peteklerin, yaptırılmaması durumunda petekler maalesef tıkanmış olacaktır. Bu durumun önüne geçmek için Güngören petek temizleme hizmeti veren firmamız işini son derece kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Petek temizliği yaptırdığınızda;

  • Peteğin alt ve üst kısımları aynı derecede ısıya sahip olarak evin daha erken ısınmasını sağlamaktadır.
  • Evin farklı odalarında peteklerin aynı anda aynı ısıya sahip olması sağlanmaktadır.
  • Daha kolay bir şekilde ısınacağı için faturaların yüksek gelmesini önlemektedir.
  • Petek içindeki tortular temizlediği için petekten gelen ses sonlanacaktır.
  • Peteklerinizin ve kombinizin kullanım ömrü kesinlikle uzamaktadır.
  • Petekleriniz çok daha erken istediğiniz ısıya sahip olacaktır.

Pek çok avantajı sizlere sağlamakta olan petek temizliği ile peteklerinizin ve kombinizin ömrünü uzatmakta ve buna bağlı olarak maddi anlamda büyük fayda sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Doğalgaz kullanmakta evlerde şüphesiz en büyük sorunlardan biri peteklerin bakımıdır. En az iki yıl içerisinde bakımı yaptırılması gereken petekler sonrasında büyük sorunlara yol açmaktadır. Güngören petek temizleme hizmeti vermekte olan firmamız en kısa sürede peteklerinizi temizlemekte ve son derece uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Teknik ekibimizin tecrübesine ve kullanmış olduğumuz profesyonel ekipmanlara güven duymakta ve buna bağlı olarak müşterilerimizi daima mutlu etmekteyiz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram