7/24 Güngören Acil Su Tesisatçısı Servisi

Su tesisatları, boru içerisine kaçan istenmeyen parçalar, su içerisinde bulunan çamur gibi maddeler ya da dışarıdan yapılacak olan müdahaleler ile hasar görmekte, tıkanıklıklar oluşmaktadır. Güngören acil su tesisatçısı olarak tüm sorunlara profesyonel olarak yaklaşıyor, uzman ekiplerimiz ile müdahale ediyoruz. Su tesisatlarında yaşanılan tüm sorunlar için kalıcı çözümler oluşturuyor ve verdiğimiz hizmetler konusunda müşterilerimizi doğru bilgilendiriyoruz. Acil durumlarda, ekiplerimiz intikal edene kadar neler yapılması gerektiği konusunda da bilgi veriyoruz.

Güngören Tesisat Onarım Hizmetlerimiz

Güngören bölgesi için oluşturmuş olduğumuz ekiplerimizin tamamı uzman elemanlardan oluşmakta ve en iyi onarım hizmetlerini vermektedir. 

Acil su tesisatı hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tıkalı boru açma,
  • Kanal açma,
  • Su kaçağı ve sızıntı tespiti,
  • Tıkanıklık açma,
  • Her türlü tesisat tamir ve parça değişimi,

Net tesisat, sektörde kazanmış olduğu deneyimler ile karşılaşılan su tesisatı sorunlarına en iyi ve kalıcı çözümleri en kısa sürede bulmaktadır.

Güngören Su Kaçağı ve Sızıntısı

Binalarda su tesisatında meydana gelen su kaçağı ya da sızıntı sorunlarının yerini tespit etmek ve onarım işlemleri için bazı servisler, birçok yeri kırarak, tespit yapmaya çalışmaktadır. Bu yöntem artık çok eskidir ve bizler herhangi bir kırma işlemi yapmadan su kaçağı yerini özel cihazlarımız ile tespit ediyoruz. Bu yöntem için kullanmış olduğumuz cihaz teknolojilerini sürekli yeniliyor ve sorunların nokta olarak tespitini sağlayarak, en iyi çözüm uygulamalarını yapıyoruz.

Güngören Kırmadan Tıkanıklık Açma

Su borularında meydana gelen tıkanmalar, suyun geri tepmesine ve konut içerisinde birçok sorunun yaşanmasına neden olacaktır. Ekiplerimiz teknolojik cihazlar kullanarak, boruları kırmadan tıkanıklık yerini tespit etmektedir. Tıkalı boru içerisine özel robot cihazları gönderilmekte, robot tıkalı olan bölgeyi tespit ederek görüntülemektedir. Bu tespite göre nasıl bir yöntem kullanılacağı belirlenmektedir. Ekiplerimizin bu çalışmaları, su borularına herhangi bir zarar vermeden tıkanıklığın tamamen açılmasını sağlayacaktır. Bu çözüm önerilerimiz ile müşterilerimizin sorunlarını gideriyor, memnuniyetlerini kazanıyoruz.

Güngören Kalorifer Sıcak Su Tesisatçısı

Konut içerisine, kalorifer tesisatının kuruluşa tecrübe isteyen ve hassas işlemlerin yapılması gereken bir aşamadır. Kalorifer sıcak su tesisatı kurdurmak istediğinizde, deneyimli ve eğitimli uzmanlardan yardım almalısınız. Net tesisat firması olarak alanında uzman elemanlarımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu elemanlarımız, sadece tesisat kuruluş işlemlerini değil daha sonraki aşamalarda, tesisat bakımı ve arıza onarımı işlemlerini de yapmaktadır. Kalorifer su tesisatı borularında zamanla tıkanmalar meydana gelebilecektir. Bu tıkanmaları, özel makinamız ve ilaçlı su sistemi ile açıyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram