7/24 Gömme Rezervuar Tamiri Servisi

Tecrübenin ve profesyonel hizmet kalitesinin ön plana çıktığı su tesisat kaçaklarının tamiri ve tıkanıklıkların giderilmesi işlemi uzmanlık alanımıza giren konulardır. Bu kategoride sertifikanın yanı sıra tecrübe önemlidir ve şirket olarak işin ehli kişileri servise dahil etmekteyiz. Gömme rezervuar tamiri işlemleri de tesisat ve kaçak tespit ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Su kaçıran veya bozulan gömme rezervuarlar klozetin kullanımını imkansız hale getirir. Bu gibi durumlarda ekibimizi çağırmanız yeterlidir.

Servis hizmetleri kategorisinde yeni nesil araçlarla çözüm üreten personel ekibimiz, 7/24 randevulu servis çözümleri oluşturmaktadır. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra arıza bilgileri, iletişim bilgileri, kimlik bilgileri ve adres bilgilerini vermeniz yeterlidir. Bu bilgilerden sonra müsait olduğunuz zamanı belirterek randevu talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz her zaman için müşterinin müsait zamanını tercih etmektedir.

Gömme Rezervuar Montajı

Su tesisatları ile ilgili tamir, bakım ve onarım işlemleri acil çözüm gerektiren bir konudur. Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen kaçak problemlerinde ekibimiz mutfaktan, banyoya, klozetten lavaboya kadar bütün su tesisatlarında etkili çözüm üretmektedir. Klozetlerde kullanılan gömme rezervuar işlemlerinde maddi hasar meydana getirmeden tamir işlemi gerçekleşmektedir.

Neden Net Tesisat?

Gömme rezervuar tamirinde neden Net Tesisat'ı tercih etmelisiniz? Köklü bir firma olmamız, profesyonel yaklaşımımız ve uygun fiyatlarımız gibi bir sürü madde sayılabilir. Ama gelin kısaca sizlerin en çok memnun kaldığınız noktalara değinerek bir listeleme yapalım.

1. Profesyonel Tamir ve Bakım

Tesisat tamiri, bakımı ve kaçak tespiti gibi konularda şirketimiz yedek parçalı hizmet sunmaktadır. Ekibimiz gömme rezervuar tamir işleminin yanı sıra montaj işlemlerini de aynı titizlikle gerçekleştirmektedir. Gömme rezervuarda meydana gelen kaçak ve tıkanıklık problemleri de uzmanlık alanımıza girmektedir.

Kaçak tamirinde öncelikle kaçağın tam olarak tespit edilebilmesi gerekir. Kaçağın yeri tam olarak tespit edilemez ise bu durumda fazladan duvar kazılmış olacaktır. Eski yöntemlerde kaçağın yerinin tam olarak tespit edilmesi zaman alan ve masraflı olan bir işti. Son teknoloji özel kaçak tespit cihazlarımız sayesinde kaçağın yeri doğru bir şekilde tespit edilebilmektedir.

2. Pratik ve Güvenli Gömme Rezervuar Tamiri

Güncel yöntemlerle kaçak tamir işlemlerinin yapılması ile birlikte hizmette güveni tercih eden şirket elemanlarımız yılın her gününde hizmet vermektedir. Servis hizmetinde verilen bilgilerin yanı sıra hava durumu, yol durumu ve yol çalışmaları da önemlidir. Müşterimizin ikamet ettiği adreste yol çalışması varsa bu durum hizmet programına ilave edilmektedir.

3. Kusursuz Gömme Rezervuar İç Takım Tamiri

Gömme rezervuarlarınızın iç takımları en iyi şekilde tamir edilerek kullanımınıza sunulur. Klozetinizi kısa sürede ve zarar vermeden tamir işleminizi tamamlar ve sizlere tertemiz bir şekilde teslim ederiz.

4. Klozet ve Banyo Tesisatı Tamiri

Sadece rezervuar değil, tüm tesisat problemleriniz için yanınızdayız. Banyodaki armatürler ve lavaboda bulunan su tesisatı da uzun süre kullanıldıktan sonra kaçırmaya başlar. Ömrünü tamamlayan armatürlerin değişiminde de ekibimiz pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Gömme rezervuar tamirinde uzman ekibimiz pratik yöntemleri tercih etmektedir.

Su kaçakları;

  • Banyo,
  • Mutfak,
  • Tuvalet,
  • Klozet,
  • Lavabo gibi birçok yerde meydana gelebilir.

Ekibimiz tesisat montajı ve tesisat döşeme gibi konularda uzmandır. Tesisatın nasıl bağlandığı konusunda uzman olmaları nedeniyle kaçak bulma konusunda da her hangi bir zorluk yaşanmamaktadır.

Tuvalet ve klozetlerinizde gömme rezervuarlarınızda oluşan tüm arızalar için Net Tesisat yanınızdadır. Hızlı servis ve en uygun fiyatlar için bizi hemen arayabilirsiniz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram