7/24 Gaziosmanpaşa Acil Su Tesisatçısı Servisi

Ev ya da iş yerinizde, su tesisatı ile ilgili hiç beklenmedik zamanlarda çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Su tesisatında meydana gelen arıza nedeniyle fazla mağduriyet yaşamamak için hemen bizi arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Gaziosmanpaşa acil su tesisatçısı olarak 7/24 hizmet veriyor, müşterilerimizin her türlü tesisat sorununu hemen çözüyoruz. Net tesisat firması, uzman kadrosu ile su tesisat arızaları, su kaçağı, lavabo, tuvalet tıkanıklığı gibi tüm tesisat tamir işlemlerini yapmaktadır.

Gaziosmanpaşa Su Tesisat Hizmetleri

Su tesisatı konusunda, profesyonel hizmet veriyor, bina ve konutlarda, ihtiyaç duyulan yerlere yeni tesisat yapıyoruz. 

  • Tamir işlemleri ile ilgili verdiğimiz hizmetlerimiz şunlardır;
  • Su tesisat arızaları tamiri ve tesisat bakımı,
  • Su kaçağı tespiti,
  • Kalorifer tesisatı bakımı,
  • Tıkanıklık açma,
  • Doğalgaz tesisatı yapımı, montaj işlemleri,
  • Petek temizleme,

Evinizde bulunun su ve doğalgaz tesisatlarında oluşan sorunları, tespit ediyor, en iyi çözüm önerilerini belirliyor ve hemen tamir işlemlerine başlıyoruz.

Gaziosmanpaşa Su Tesisat Tamiri

Net tesisat firması olarak, Gaziosmanpaşa bölgesinde ikamet eden müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Su tesisatlarında, malzeme hatası, tesisat sistemlerine uygulanan dış etkenler gibi nedenlerden dolayı hasarlar meydana gelmektedir. Bu etkenler, tıkanıklıklara ya da su kaçağına neden olacaktır. Her iki durumda, kullanıcıyı mağdur edecektir. Su kaçağı olduğunda, kaçak tespit etme cihazımız ile tespit ediyor ve mümkün olduğu kadar kırma yapmadan tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Evlerde en çok karşılaşılan sorunlardan birisi lavabo ya da tuvalet tıkanıklığıdır. Su gider borusuna atık ve suda çözülmeyen maddelerin kaçması tıkanıklıklara neden olmaktadır. Meydana gelen tıkanıklık, lavabo, banyo ya da klozetin kullanılamamasını, su taşma riski oluşturmasına neden olmaktadır. Tıkanıklık açma hizmetlerimiz ile mağduriyetleri kısa sürede gideriyoruz. İlk olarak tıkanıklığın olduğu yeri ve nedenini tespit ediyoruz. Daha sonra tıkanıklık nedenine göre açma işlemlerini uyguluyoruz. Bazen, tesisattaki, su gider borularında meydana gelen ezilmeler ve kırılmalar tıkanıklığı neden olmaktadır.

Gaziosmanpaşa Tesisat Bakımı

Konutlarda tesisat arızaları, doğalgaz tesisatlarında daha sık görülüyor. Kış aylarında ısınma amacıyla, kalorifer ya da kombi sistemi kullanılmakta ve her odada petekler bulunmaktadır. Kombi ve petek temizliği yapılmadığı zaman su içerisinde bulunan tortu ve çamur kalıntıları zamanla tıkanıklığa neden olacaktır. Meydana gelen tıkanıklık, ısı verimliliğini düşürürken, kombi ya da tesisat arızalarına neden olacaktır. Net tesisat ekipleri olarak, doğalgaz tesisatlarının her türlü bakımlarını, arıza tamirlerini özenle yapıyor, sorunsuz kullanılmasını sağlıyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram