7/24 Fatih Tıkanıklık Açma Servisi

Fatih Tıkanıklık Açma işlemini şuan günümüzde su tesisatçıları ile tahliye bloklarını açmak amaçlı kullandıkları çok sayıda gelişmiş iyi cihaza sahiptir, ancak ilk önce sorunu tespit edip öne göre tanımlamaları gerekir. Önceden gözle görülür bir sızıntı veya belirgin bir belirtisi olmasaydı, bu çok daha büyük ve masraflı külfet bir iş olabilirdi. Günümüzde şuan su tesisatçıları boruların içindekilerini görmeleri ve tıkanma sorunu olan yerin belirlemelerini sağlamakta olan CCTV kamera kanal görüntüleme aletlerini kullanarak tıkalı olan bölgeye göre çok rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Tıkanmaya Sebep Olan Bazı Durumlar:

  • Yemek atıkları ve katı olan yağ birikmesi
  • Tuvalet temizliğinde kullanılmakta olan hijyenik ürünler.
  • Çocuk oyuncakları
  • Tuvalet kağıdı, özellikle ise kanalizasyon borularının kağıdın atılmasına müsaade edecek kadar düşmediği yerlerde ise atık su borusunu tıkayabilir.

Bu yüzden sorun tespit edildikten sonra, bu işi yapan tesisatçı genellikle uygun araçları ve aletleri kullanarak tahliyeyi hızla engelleyebilir. 

Birçok su tesisatçısının halen rutin olan işler için kullandığı, zaman içerisinde test edilmiş bir ekipman aleti robotlu susta yardımıyla birlikte tıkanıklık açma seçeneği olarak da kullanılır.

Fatih Tıkanıklık Açma Firması

Fatih Tıkanıklık Açma Firması için tesisat yapınız da oluşabilecek olan her hangi türlü tıkanmış atık su giderlerinizi zamanın teknoloji cihazlar desteğiyle birlikte kırma dökme gerektirmeden tıkalı olan giderlerinizi ortalama kırk dakika içerisinde temizler ve açar firmamız ise İstanbul geneline aralıksız yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte bununla birlikte kalifiye personelimizle tıkanmış olan tuvaleti açma, mutfak tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma logar tıkanıklığı açma gibi birden fazla hizmetleri kesintisiz vermektedir.

Fatih Atık Su Tesisat Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo, tuvalet, logar hattı olan tıkalı gider sorunları her zaman, her dairede veya iş mekanlarında başımıza gelebilecek durumların başında yer almaktadır. Böyle durumlarla karşılaştığımızda ise ilk olarak önce yapabileceğimiz bir sorun olup olmadığını düşünüp kendimiz müdahale ederiz bu sebeple bazı yöntemler tıkanıklık açmak içinde kullanılmaktadır. 

Örnek vermek gerekirse vakumlama yöntemi yalnız tıkanıklık ciddi bir noktada ise vakumlama yöntemi de geçici olarak çözüm olmaktan çıkar ve tıkanıklıklar çeşitli boyutlara vardığı andan itibaren artık yapması gereken ise Fatih tıkalı gider açma şirketiyle iletişime geçmesidir. Aksi takdirde bu sebeple oluşan atık su tesisatınıza çok ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu sebepten dolayı ise evinizi tamamen ciddi bir tadilat haline sokmak zorunda kalabilirsiniz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram