7/24 Fatih Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Firmamız Net Tesisat'ın Fatih su kaçağı tespiti servisi sektörde adından oldukça bahsettiren bir hizmet haline gelmiştir.

En büyük nedeni olan su sızıntısı bulma hakkında kullandığımız yöntem ve cihazlardır.

Su kaçağı bulmada oldukça yüksek olarak teknolojiyi takip eden şirketimiz ev veya iş yerlerinizde su kaçağı olan kişilere en az hasar ve uygun ücretle yüksek kaliteli iş çıkarırız.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Bulma İşlemi Nasıl Yapılır?

Su borularında oluşan patlamalar, tesisat sorunlarının en başında yer almaktadır.

Su borularında ki Fatih Su Kaçağı Servisi patlamalar, ev veya iş yerinin duvarına parkesine doğrudan zarar verdiğinden dolayı en erken müdahalede bulunmak çok önemlidir.

Bu nedenle, su kaçağı problemlerine rastladığınız ya da şüphe duyduğunuz anda firmamızı arayarak hemen yardım talebinde bulunmanız ileride çok yüksek masrafların çıkmaması için fazlaca önemlidir.

İstanbul Fatih Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulmada fazla kullanılan eski usul yöntemler ile su kaçağı sorununun yaşandığı iş veya ev sahibi için oldukça masraflı olmuştur. Su kaçağı tespiti doğrudan kırarak yapıldığından tespit işlemi sonrasında sizlere ekstradan bir masraf çıkarır. Kırılan yerlerin tekrardan temizlenmesi ve yapılması haftalarca zamanınızı alır. Dolayısıyla hem maddi hem de manevi açıdan yorulmanıza vesile olur.

Kırmadan Dökmeden Noktasal Kaçak Tespiti

Eskiden elde olmayan teknolojik aletler yüzünden su kaçağı tespiti yapma işlemi kırarak yapılırdı.

Su sızıntısının oluştuğu yer tespit edilinceye kadar devamlı kırılır ancak bulunduktan sonra ise onarım işlemi yapılırdı.

Bu da iş yeri ve evlerinizi su kaçağı bulunan kişiler için hem manevi hem de maddi açıdan büyük bir yüktü bu yüzden kırılan yerlerin tekrar temizlenmesi ve onarımı bazen haftalarca zaman alabiliyordu.

Teknolojinin büyük bir hızla ilerlemesi, hem Su Kaçağı Onarımı sektörünü olduğu kadar tesisat sektörünün de epeyce işini kolaylaştırdı.

Firmamız teknolojiden almış olduğu ilhamla geliştirdiği yöntemler sayesinde, fazlasıyla hayatı kabusa çevirmekte olan su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti işlemini ise korkulu rüya olmaktan çıkardı.

Su Kaçağında Kullandığımız Cihazlar

Şirketimiz kullandığı cihazlar ile birlikte su kaçağını noktasal olarak bularak tek bir seramik altında kolayca tadilat işlemini yapabilmektedir. Şirketimizin kullandığı en önemli cihazlar, termal kamera ve akustik dinlemedir. Akustik dinleme sese duyarlı şekilde bir cihaz olduğundan dolayı su kaçağı olan alanda kullanılır. Su kaçağı olan yerler kolay tespit edilir.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram