7/24 Fatih Petek Temizleme Servisi

Petekler sürekli kullanılan ürünler olduğu için zamanla ısı kaybı sorunu görülmektedir. Bu sorunun genellikle peteklerin üst kısmının ısınıp alt kısmının ısınmaması ile gözlemlenmektedir. Bunun yanı sıra bir diğer radyatör ısıtma sorunu ise evde bulunan tüm peteklerin aynı anda ısınmaması olarak bilinmektedir. Şöyle ki kombiye yakın olan petekler ısınır ve uzak olan petekler ısınmaz. Bu durum gözlemlendiği takdirde artık peteklerin bakım ve onarım zamanının geldiği düşünülmelidir.

Fatih Bölgesi Peteklerde Alt Isıtma Sorununa Çözüm

Petek ısıtma sorunlarından genellikle üst kısımlar ısınırken alt kısımlar en soğuk olan bölgeler müşterilerimizin bu konuda alt bölgenin neden en soğuk olduğu hakkında soruları olmaktadır. Bu durumun temel nedeni peteklerin içinde bulunan suyun zamanla korozyon sebebi sonucu balçıklanmasıdır. Kütle ağırlığı sebebiyle alt kısmına birikmektedir. Bu birikim sonucu da işte devir daim oluşmamaktadır.

Sıklıkla karşılaşılan bu durum peteklerin uzun süre kullanımı sebebiyle oluşmaktadır. Fatih Petek Temizleme firmamız 7 gün 24 saat hizmet veren tecrübeli personeli ile kısa bir sürede petek temizleme hizmetini vermektedir.

Kombinin Isı Ayarı İle Oynanmamalı

​​​​​Peteklerin ısınmaması sebebiyle müşterilerimizin yaptığı en büyük hata kombinin ısısını yükseltmek olmaktadır. Peteklerin ısısı ile oynamak daha fazla doğalgaz harcanması ve dolayısıyla da fazla fatura ödemek anlamına gelmektedir.

Petek Temizliği İle Hem Tasarruf Hem Isınma

Firmamız petek temizliği sonrasında yaklaşık %30 oranında faturalardan tasarruf ve daha fazla ısınmayı garanti etmektedir. Peteklerinizle ilgili herhangi bir ısınma sorunu olduğunu düşündüğünüz takdirde firmamız ile iletişime geçerek petek temizliği bakım ve onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Tecrübeli ekibimiz kısa bir sürede petek temizliği hizmetini yaparken asla sökme işlemi yapmamaktadır. Herhangi bir kirlilik oluşmadan sıcak su bağlantısından Tüm radyotör, petek, tesisat boruları ve petekler temizlenmektedir. Temizleme sonrasında en iyi ısınmayı yakalamış olacaksınız.

Petek Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Petekler sıklıkla kullanılan ürünler oldukları için bakım işlemleri titizlikle ve sıklıkla yapılmalıdır. Genellikle petek ve tesisat bakımları için yılda en az 2 defa Bakım ve Onarım önerilmektedir. Ancak Bakım ve Onarım işlerimi için mesleki yeterlilik ve yeterli donanımında olan firmamız ile çalışmanızı önermekteyiz. Firmamız olarak uygun fiyatlı fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Üstelik hizmetimiz titizlik ve yüksek güvenlik önlemleri altında verilmektedir.

Fatih Petek Temizleme Fiyatları

Firmamız tarafından verdiğiniz petek temizleme hizmeti evinizde bulunan petek sayısından ve peteklerinizin tipine göre değişim göstermektedir. Ancak bu konuda bilmeniz gereken en önemli nokta rakip firmalara nazaran en uygun fiyatlı hizmeti verdiğimiz olmalıdır.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram