7/24 Fatih Acil Su Tesisatçısı Servisi

Su tesisatının ilk kurulumu ve daha sonraki onarım işlemlerinin tüm aşamaları uzmanlık isteyen işlerdir. Fatih acil su tesisatçısı hizmetleri net tesisat tarafından verilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verebilmek için bölgesel uzman ekipler oluşturuyoruz. Fatih bölgesinde yaşayanlar, su tesisatları ile ilgili her türlü talebi bizlere iletebiliyor ve anında hizmet alabiliyorlar. Tesisat kurulum proje aşamasından tesisatta meydana gelen arıza onarımlarına kadar tüm işlemleri yapıyoruz.

Fatih Güvenilir Onarım Hizmetleri

Su tesisatları, hassas işçilik isteyen işlerdir ve bizler uzman ekiplerimiz ile kaliteli malzeme kullanarak, güvenilir onarım hizmetleri veriyoruz. Servis numaralarımızı arayarak şu hizmetleri talep edebilirsiniz.

  • Su tesisatı için proje hazırlama,
  • Yeni tesisat çekme,
  • Su kaçağı tespit etme ve onarımı,
  • Tıkanıklık açma,
  • Musluk ve su tesisatı ekipmanları değişimi,

Servis numaralarımıza 7/24 ulaşabiliyor ve servis kaydı oluşturarak hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz. Fatih bölgesi hizmetlerimizi, tüm ekiplerimiz ile en kısa sürede veriyoruz.

Fatih Acil Tesisat Sorunları

Su tesisatlarında meydana gelen arızaların tümü acil sorunlar olarak görülmektedir. Meydana gelen sorun giderilmediği sürece kullanıcının mağduriyetini artıracaktır. Net tesisat servis numaralarımızı arayarak bizlere ulaşan müşterilerimize ekip yönlendirmesini hemen yapıyor ve gerekli müdahalenin en kısa süre içerisinde yapılmasını sağlıyoruz. Su borularında meydana gelen patlama ya da sızıntılar, bina duvarlarına ve eşyalara zarar vermeye başlayacaktır. Ekiplerimiz, konut su girişini kapatarak müdahale etmekte ve sorunu hemen gidererek, mağduriyetin büyümesini önlemektedir.

Fatih Tıkanıklık Açma

Fatih ilçesi geneline verdiğiniz su tesisat hizmetlerimizde, tıkanıklık sorunu ile karşılaşanlara, uzman ekiplerimiz ve çeşitli araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı olarak sayılabilir. Buralarda bulunan su gider borularına kaçan cisimler tıkanmalara neden olmaktadır. Bu tıkanıklıkların açılabilmesi için ustalarımızı deneyimlidir ve tıkanıklık tespit cihazlarımız ile tıkanıklığın meydana geldiği yeri tespit etmektedir. Bu yöntem yapılacak olan işlemi kolaylaştırmakta ve kırmadan tıkanıklığın açılmasını sağlamaktadır.

Fatih Petek Temizleme

Kalorifer petekleri temizleme işlemi birçok kişi tarafından ihmal edilmektedir. En az 3 yılda bir defa temizlenmesi gereken petekler temizlenmediğinde, suyun oluşturacağı kireç ve tortu nedeniyle tıkanmalara neden olacaktır. Tıkanma meydana geldiğinde, kış aylarında yeteri oranda ısınma sağlanamazken, daha fazla enerji harcanacak, su basıncı nedeniyle tesisat borularında patlama meydana gelebilecektir. Net tesisat hizmetlerinden faydalanarak, peteklerinizi temizletebilir, tıkanma sorunları oluşmadan önleyebilirsiniz. Petek temizleme işlemlerini, son model gelişmiş cihazlar ile yapıyor ve bu cihazlar sayesinde hem tesisat hem de peteklerin tamamı aynı anda temizlenmiş oluyor.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram