7/24 Eyüp Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı oldukça önemli ve hasar verici bir sorundur. Su kaçağını Net Tesisat Eyüp su kaçağı tespit servisi ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu sayede yapılara zarar vermeden önce kaçak tespit edilip çözüme ulaştırılabilir. Su kaçakları sinsi olabildiği gibi oldukça görünür de olabilirler. İç tesisat oldukça karmaşık bir yapı olduğu için kaçağın yeri tespit edilmelidir. Kaçak tespiti sonrasında sorun hızla çözülebilir.

Eyüp Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının oluşmasında birçok sebep bulunabilir. Sebep ne olursa olsun su kaçak noktası tespit edilmelidir.

Bu sebeplerden bazılarını sıralarsak;

  • Herhangi bir tıkanıklık borulara zarar vererek kaçaklara sebep olabilir.
  • İç tesisatın yanlış kurulması nedeni ile kaçaklar oluşabilir.
  • Tesisata atılan atıkların zararlı etkileri ile borular aşınabilir.
  • Ani basınç değişiklikleri borularda hasara neden olabilir.
  • Binalarda yaşanan çeşitli kazalar su kaçaklarına neden olabilir.

Bu kaçaklar neden oluşursa oluşsun tespit edilmeleri gerekli. Tespit edildikten sonra kaçak hemen düzeltilebilir. Kaçak eğer beslenme borularında ise sorun çok daha büyüktür. Kazma işlemleri gerekir.

Su kaçakları suyun aşındırıcı özelliğinden dolayı zamanla yapılara zarar verir. Aynı zamanda kötü kokulara da sebep olabilir. Büyük kaçaklar su basıncını etkileyebilir. Musluğa gelen suyun azalmasına neden olarak kullanıcıları rahatsız ederler.

Su Sızıntısı Bulma

Su kaçağı tespit etmenin en büyük problemlerinden biri suyun birçok noktadan geçmesidir. Bu nedenle detaylı bir inceleme yapılması gerekir. Bu uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Servisin tesisat hakkında yeterli bilgisi olması gerekir.

Aynı zamanda kaçağı tespit edebilmek için doğru araçları kullanmaları gerekir. Zarar görmüş yağılar kaçak hakkında bilgi verebilir. Hasarlı yapıların takip edilmesi ile kaçağın kaynağına ulaşılabilir. Uzman ekiplerce kaçak kolaylıkla bulunacaktır.

Kaçaklar çoğu zaman kendilerini hızla belli edecektir. Özellikle büyük kaçaklar kaçağın olduğu noktadan akış yönüne göre birikim yaparlar. Birikim noktasında hasar oluşur. Bu ekibe kaçağın yeri hakkında bilgi sağlar. Bu sebepten ötürü sadece hasar görülen noktadan kaçak tespit edilemez.

Besleme borularındaki kaçaklar yerin altına su vereceği için toprağın yapısını değiştirerek kendini belli ederler. Çözümleri iç tesisata göre daha zorludur.

Net Tesisat

Tıkanıklık gibi sorunlar giderildikten sonra, zarar görmüş borular değiştirilir. Aynı zamanda suyun zarar verdiği yapılarda da değişime gidilir. İç tesisatın kurulumu ile ilgili hatalar uzun sürede çözülür. Tesisatın çıkarılıp tekrar kurulması ile sorun çözülür. Aynı zamanda uzun süre bir kaçak oluşmamasını sağlar.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram