7/24 Eyüp Acil Su Tesisatçısı Servisi

Evlerde, su tesisatında bir sorun meydana geldiğinde, sosyal hayatı olumsuz etkilemeye başlayacaktır. Sorunun hemen çözümü için acil su tesisatçısına ihtiyaç duyulur. Net tesisat olarak Eyüp bölgesinde musluk değişimi, su kaçağı tamiri, tıkanıklık açma gibi tüm tesisat onarım hizmetlerini veriyoruz. Eyüp acil su tesisatçısı lazım olduğunda, müşterilerimizin bizlere hemen ulaşabilmesi için telefonlarımızı sürekli aktif tutuyor ve gelen çağrılara cevap veriyoruz.

Eyüp Acil Su Tesisat Hizmetleri

Eyüp su tesisat hizmetlerimizi, tüm mahalle ve semtlere anında veriyoruz. Acil su tesisatçısı hizmetlerimiz, günlük yaşamınızı olumsuz etkileyen her türlü tesisat işlemlerinden oluşmaktadır.

  • Kameralı su tesisat kaçak tespiti,
  • Kırmadan tesisat tamiri,
  • Petek temizleme,
  • Musluk tamiri,
  • Logar açma,
  • Tıkalı pimaş açma,

Evinizde ya da işlerinizde, su tesisat sistemleri ile ilgili yapılmasını istediğiniz işlemler ve tamirler için bizleri arayabilirsiniz. Sizlerin talebine göre uzman elemanlarımızı gönderiyor, sorunlarınıza en iyi çözümleri bulmaya çalışıyoruz.

Eyüp Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatında meydana gelen su kaçağı, maddi kayıplara yol açmaya başlayacaktır. Binanızda su kaçağı olduğunu gördüğünüzde hemen bizlere ulaşmalısınız. Net tesisat olarak, deneyimli ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız ile su kaçağının meydana geldiği yeri hemen tespit edebiliyoruz. Su kaçakları olduğunda gecikmeden gerekli önlemlerin alınması oluşturacağı hasarın büyümesini önleyecektir. Cihazla tespit yaptığımızı için bina içerisinde tesisatın geçtiği yerleri kırmadan tespit ediyoruz. Su kaçağı ihbarlarını acil konu olarak değerlendiriyor ve ekiplerimizi hemen yönlendiriyoruz.

Eyüp Kırmadan Tesisat Tamiratı

Su tesisatlarında kullanılan malzemelerin kalitesinden ya da tesisat borularına yapılan dış müdahalelerden dolayı çeşitli hasarlar meydana gelebilmektedir. Tesisat borularında meydana gelen hasarlar, ya su kaçağına ya da tıkanıklığa neden olmaktadır. Her iki durumda, mağduriyete neden olmakta ve bir an önce tamir edilmesi gerekmektedir. Kırmadan tesisat tamiratı yaptığımız için müşterilerimize ek tadilat masrafları çıkarmıyor ve işlemlerin daha güvenli yapılmasını sağlıyoruz.

Eyüp Musluk Tamiri ve Tıkanıklık Açma

Eyüp bölgesinde, evinde çeşitli tadilat işlemleri yapmak isteyenler, mutfak, banyo, tuvalet musluklarını değiştirmek istemektedir. Bu musluklar sürekli kullanıldığı için bağlantılarının sağlama olması ve su kaçırmaması gerekiyor. Bunun için uzman elemanlar tarafından tamir ve değişim işlemlerinin yapılması önemlidir. Lavabo tıkanıklıklarında, tıkanıklığı açabilmek için yerini doğru tespit etmek gerekiyor. Net tesisat ekipleri, gider boruları tıkanıklıklarını çoğu zaman özel cihazlarla tespit ediyor ve yapılan tespite göre çözümler üretiyor. Musluk tamiri ya da tıkanıklık sorunları ile karşılaştığınızda, uzman ekiplerimiz 7/24 hizmet verecektir.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram