7/24 Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Firmamız su kaçağı tespiti kapsamında 7 gün 24 saat olmak üzere su tesisatçı hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ekipmanlarımız ve uzman teknik ekibimiz ile tüm tesisat arızaları yapılmaktadır. Özellikle su kaçağı tespiti konusunda profesyonel makinelerimiz sayesinde sorunları hızlı ve kesin çözümlere kavuşturmaktayız. Evde ya da iş yerinde oluşan su kaçakları tespiti için kameralı cihazlarımız sayesinde kırıp dökmeden düşük maliyet ile nokta atışlı tespit yapmaktayız.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Evinizde yada işyerinizde su kaçağının tespit edilmesi konusunda tesisatçı çağırmaya gerek kalmadan bazı küçük ipuçlarıyla anlamak mümkün olmaktadır. Örneğin su faturasının fazla geldiğini düşünürseniz veya vanayı kapatmanıza rağmen su sayacının hala döndüğünü görüyorsanız aynı zamanda evin duvarında tavanında nem veya kabarma oluşması durumunda su kaçağı olması muhtemel bir durumdur. Bu ipuçları sayesinde firmamız ile görüşerek sorunu detaylı bir şekilde görmek ve çözmek mümkün olmaktadır.

Su Faturasının Yüksek Gelmesinin En Büyük Nedeni

Eğer su faturanız yüksek geliyorsa ve siz bu fiyat kadar harcadığınızı düşünmüyorsanız muhtemelen su kaçağı sorununuz var demektir. Bu Kaçak klozet, rezervuar sebebiyle olacağı gibi altyapıdaki tesisattan da olabilir. Aynı zamanda tesisat haricinde su sayacının bozuk olması gibi durumlarda faturanın yüksek gelmesine sebep olmaktadır.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti firmamız evinizde yada işyerinizde su kaçağı tespitini akustik dinleme cihazı ve termal kamera yardımıyla çözmektedir. Üstelik bu çözüm oldukça kısa bir sürede herhangi bir kırıp dökme işlemi olmadan yapılmaktadır. Sorunun tespiti sonrasında profesyonel makinelerimiz ile noktasal atış yaparak sorunu çözmekteyiz.

Beyoğlu Termal Kamera İle Su Kaçağı

Firmamızın termal kamera sistemi sayesinde görüntülü kamera özelliği ile evinizde yada işyerinizde bulunan su kaçaklarının noktasal olarak tespit etme imkanımız bulunmaktadır. Termal kamera ile su kaçaklarının tespiti sayesinde herhangi bir kırıp dökme işlemi olmadan nokta atışı ile dinleme cihazı kullanarak su kaçağı bulma hizmetini tamamlamaktayız. Bu konuda siz değerli müşterilerimizi hiçbir şekilde maddi ve manevi zarara uğratmadan hizmet vermekteyiz.

Beyoğlu Demir Boruda Su Kaçağı

Demir boru ile yapılan tesisat işlemlerinde su kaçağı meydana gelebilmektedir. Firmamız bu su kaçaklarında noktasal bir şekilde tespit edebilir. Tespit sonrasında demir borunun ek yerleri bulunur ve bu ek yerlerinin sayesinde tamirat işlemi tamamlanır. Ancak demir borularda herhangi bir çürüme ya da tahribat meydana geldiyse tesisatın tamamı değişmesini önermekteyiz. Böylelikle sürekli zarar yerine tek bir seferde işlemi halletmiş oluruz.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram