7/24 Beyoğlu Acil Su Tesisatçısı Servisi

İstanbul Beyoğlu bölgesi, en eski yerleşim yerlerinden birisi olduğu için binalardaki su tesisatları eskimeye ve çeşitli sorunlar ortaya çıkmaya başlamıştır. Beyoğlu acil su tesisatçısı olarak hizmet vererek, sorun ile karşılaşanlara yardımcı oluyoruz. Net tesisat iletişim numaralarımız üzerinden tüm müşterilerimize cevap veriyor, taleplerini hemen karşılıyoruz. Su tesisatlarında meydana gelen arızalar, su kullanımını engellerken, konut içerisinde farklı sorunlara da neden olabiliyor.

Beyoğlu Su Tesisatçı Hizmetlerimiz

Beyoğlu ilçesinin tüm mahallelerine su tesisatçı hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Tesisat yenileme, tesisat bakımı ve sorun çözümü için hizmetlerimizi kategorilere ayırıyor ve alanında uzman elemanlarımız ile hizmet veriyoruz. Acil su tesisatçısı hizmetlerimizi 7/24 müşterilerimize ulaştırarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler veriyoruz. 

Hizmet kategorilerimiz şunlardır;

  • Su tesisatı, yenileme ve bakım hizmetleri,
  • Su tesisatı arıza tespiti ve onarım hizmetleri,
  • Doğalgaz tesisatı bakımı ve temizliği,
  • Su kaçağı tespiti ve onarımı,
  • Tıkanıklık açma hizmeti,

Bizlere ulaştığınızda, sorununuzla ilgili alanında uzman elemanlardan hizmet alacağınızdan emin olmalısınız. Tüm ekiplerimiz, sorunlara, kendi evlerinde yaşanan sorun gibi yaklaşmakta ve en iyi çözümleri üretmektedir.

Beyoğlu Su Tesisat Hizmetleri

Net tesisat firması olarak, İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veriyoruz. Su tesisatı hizmetlerimiz ile binalara sıfırdan tesisat çekme, mevcut tesisatın yenilenmesi ve bakımı, arıza onarımları gibi her türlü hizmetleri veriyoruz. Eski binalarda, su tesisat borularında meydana gelen deformeler zamanla büyük sorunlara yol açabilecektir. Tesisat yenilemek isteyen müşterilerimize, projelendirme yaparak, yeni tesisatlarını hemen çekiyoruz. Tesisatlarında sorun yaşayanların sorunlarını tespit ediyor ve aynı sorunun tekrar yaşanmaması için en iyi çözüm yöntemlerini kullanıyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bina su tesisatında yaşanılan su kaçakları, hem kullanılan daire hem de alt katlar için sorun olmaktadır. Zamanında müdahale edilmeyen su kaçaklarının oluşturduğu zarar giderek artmaya başlayacaktır. Net tesisat ekiplerimiz, su kaçağı tespitlerini cihaz ile yapmakta ve kaçak meydana gelen yeri kolaylıkla tespit etmektedir. Kameralı su kaçağı tespiti yaptığımız için konut içerisinde kırma dökme yapmadan tespit yaparak, onarım işlemlerine hemen başlıyoruz.

Tıkanıklık Sorunları

Net tesisat olarak, lavabo, klozet, logar tıkanıklıkları için 7/24 hizmet veriyoruz. Yaşanılan her tıkanıklık sorunu büyük mağduriyetlere yol açarken, müdahale geciktikçe sağlık sorunlarına neden olabilecektir. Bu bilinç ve anlayışla hizmetlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Tıkanıklık sorunlarını, elemanlarımız özel cihazlar kullanarak çözüyor. Tıkanıklık nedeniyle yaşanılan mağduriyeti hemen giderdiğimiz, özel ilaç yöntemi ile temizleme yaptığımız için müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram