7/24 Beykoz Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları oldukça büyük sorunlara neden oldukları için acil olarak tespit edilip çözüme kavuşturulmaları gerekir. Beykoz su kaçağı tespiti sayesinde su kaçağı nerede olursa olsun kolay bir şekilde tespit edilir. Tespit edilen noktanın ulaşılabilirliği önemlidir. Su tesisatında bulunan ve derin noktalarda olan kaçakları tespit etmek biraz daha zorlayıcı bir iştir. Ancak gerekli malzemeler ve araçlar kullanıldığı taktirde her türlü su kaçağı tam olarak tespit edilir.

Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçaklarının tespit yolu bir dizi olaydan geçer. Bu olaylar kullanıcılar ile başlayıp uzman servis ekibiyle biter.

Kısaca;

  • Su kaçakları kullanıcılar tarafından da tespit edilebilir. Ancak bu genel olarak ana su kaçağı noktası değildir.
  • Kullanıcıların tespit etmiş olduğu su kaçağı kaynağının yapılara vermiş olduğu zarardır.
  • Bu zarar doğrultusunda zarar görmüş yapılar kullanıcıların dikkatini çeker.
  • Servise haber verilir.
  • Servis ana su kaçağı noktasını gerekli cihazlar kullanarak tespit eder.
  • Kaynak noktanın onarımı için çalışmalara başlanır.

Su Kaçakları Neden Oluşur?

Su kaçaklarının oluşmasındaki en büyük neden kullanılan boruların tipleridir. Binaya, çevre koşullarına, gelen suyun basıncına uygun olarak takılmayan borular ileride çatlamalara sebep olur. Bu çatlaklardan su yavaş yavaş sızacaktır. Ani basınç değişikliği olan durumlarda ise bu çatlaklar genişleyerek patlamalara sebebiyet verebilir. Sorun küçük veya büyük olmadan su kaçağı anında tespit edilir. Tespit edildikten sonra gerekli yöntemler ile çözüme kavuşturulur.

Su kaçakları kullanıcı hataları ile de oluşabilir. Tesisata atılmaması gereken maddelerin tesisata girmesi borulara zarar verir. Aşınan borular zamanla sızıntılar meydana getirir. Aynı şekilde kullanıcı kaynaklı olmasa bile şehir suyundaki değişimlerde çeşitli su kaçaklarına sebep olur.

Su Kaçak Tespitinin Önemi

Su kaçakları bulundukları yere göre küçük sorunlardan büyük sorunlara kadar farklı sonuçlar doğurur. Küçük sorunlar genel olarak paslanma ve yapıların bozulmasıdır.

Genel olarak bulunduğu noktaya göre kullanıcıyı pek rahatsız eden bir durum değildir ve çözümü basittir Ancak büyük su kaçakları hemen tespit edilmelidir. Yüklü miktarda suyun yapılara girmesi yapıları oldukça hızlı bir şekilde çürütecektir. Aynı zamanda dairelere gelen su miktarını da azaltarak kullanıcıların rahatını bozacaktır.

Su kaçakları sadece kaynak noktasına zarar vermemektedir. Aynı zamanda iç tesisat üzerindeki basınç değişikliklerine neden olarak daha büyük sorunlar doğurmaktadır. Bu nedenle su kaçağı şüphesi olan kullanıcılar anında su kaçağı tespit ekibini çağırarak sorunun kaynağını bulmalı ve harekete geçmelidir.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram