7/24 Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı günümüzde genellikle ev ve iş yerlerinde su tesisatının olduğu yerler de görülen bir sorundur. Genellikle boruların eskimesi ve tıkanması sonucunda su kaçağı meydana gelir. Eski binalarda su kaçağı çok daha fazla ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda apartman dairelerinde banyo, tuvalet ve yerden ısıtma tesisatında su kaçağı meydana geldiği zaman su kaçaklarını bulmak zor olacaktır. Borular seramiklere gömülü olduğu için su kaçağını tespit etmek zor olacaktır. Bunun için hizmet veren firmalardan bu konuda yardım almak daha doğru olacaktır.

Su Kaçağı Neden Olur?

Genellikle eski binalar da boruların çürümesi üzerine su kaçağı oluşur. Ancak günümüzde yeni binalar da yapılan borularda da bu durum oldukça sık bir şekilde oluşur. Klozet veya lavabolara yabancı cisimleri attığınız zaman tıkanmalar meydana gelir. Herhangi bir peçete veya bir cisim atmaktan kaçınmak gerekir. Böylelikle borular da tıkanmalar da olmaz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Boruların yanlış bir şekilde döşenmesi ve eskimesi sonrasın da su kaçağı sık sık meydana gelir.

  • Su kaçağı olduğu zaman genellikle gece zamanında damlama sesleri meydana gelir.
  • Su tüketiminin az olmasına rağmen ay sonunda su faturası oldukça fazla gelir.
  • Zamanla duvarlarda kabarma ve şişlik görülür.
  • Özellikle tesisatın geçtiği yerler de sarı lekelenmeler meydana gelir.

Su kaçağı için bu gibi belirtiler meydana geldiği zaman Beşiktaş su kaçağı tespiti alanında hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız uzman ekibimizle birlikte sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunar.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı tespiti genellikle son model teknolojik aletlerle yapılır. Etrafa zarar vermeden kameralı cihazlar ile birlikte en kısa sürede su kaçağı da tespit edilmiş olur. Kameralı cihazlar ile birlikte çok kısa süre de su kaçağı sorunu da çözülmüş olur. Bu nedenle eski zamanlara göre su kaçağı tespiti daha kısa süre de tespit edilmiş olur.

Su Kaçağı İçin Firma Seçimi

Su kaçağı tespiti yapan birçok firma bulunur. Ancak firmaların kaliteli bir hizmet vermesi sizin için daha da önemlidir. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar ve firmaların vermiş olduğu hizmete bakarak seçim yapmak gerekir. Genellikle su kaçağı meydana geldiği zaman kısa süre içerisinde tespit edilmiş olur. Bu nedenle su kaçağı olduğu zaman firmamızla kısa süre de iletişime geçerek gerekli onarımın yapılmasını sağlamak gerekir.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram