7/24 Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su tesisatına bağlı olarak, iş yerinizde ya da evinizde yaşadığınız su kaçağı, damlatma, su sızıntısı ve nemlenme sorunlarınızı tespitini yapıyoruz. Bayrampaşa su kaçağı tespiti servisimiz, akustik dinleme cihazları ve kameralı cihazları ile kırmadan etrafa zarar vermeden çabuk bir şekilde gerçekleştiriyor ve pis ya da temiz su gider borusundaki kaçağı tamir ediyoruz. Su sızıntısı tespiti yöntemiyle birlikte, faturalarınızın yüksek gelmemesini ve zorlu olan tadilat dönemi yaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Bu yüzden cihazlarla birlikte su kaçağı tespiti ile hem çok masraflar hem de kaçak sorunundan minimum kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Kameralı – Cihazlı Su Tesisatçı

Bayrampaşa su tesisatı şirketleri arasında öncü olan firmamız, bütün sahip olduğu teknik ekibi ve teknoloji ile evlerinizdeki su kaçaklarını minimum kısa sürede çözen şirket olarak bilinmekteyiz. Yaygın olan servis ağımız ile birlikte ilçe ilçe gezici çalışanlarımız sayesinde, su tesisatı ile ilgili bütün problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Haftalarca sürecek tadilatlara ek masraf yapmanıza son verecek olan su tesisatı makinelerimiz ile birlikte telefon kadar uzağınızdayız. Bayrampaşa olarak parkenin altında patlamış olan su borusunu tespit eden ekibimiz ile zeminde oluşan tüm su kaçaklarını ve bütün borulardan kaynaklanan kaçakları da minimum kısa bir sürede tespitini gerçekleştiriyoruz.

Bayrampaşa Bilgisayarlı Sistemle Su Tesisat Kaçaklarına Bakan Su Tesisatçısı

​​​​​​Dış yapı ve iç yapı sistemlerinin yeni teknolojilere uygun entegre edilmesi ile birlikte su kaçakları önlenebilir olsa da, çok eski yapı sistemleri inşa edilmiş zeminler ve binalar için aynı durum söz konusu değildir. Zeminde oluşan, çatlama ve kırılmalar sonucu duvara veya toprağa kadar uzanan bir su kaçağı, aylar içerisinde kendini belli edebiliyor. Bu sebepten kaçakların tespitini bulmak için geçmişte tüm tesisat geçen bölgeler tamamıyla kırılıyordu. Bayrampaşa termal kamera ve su tesisatında ki kaçağı bulan şirket olarak bizler, gereksiz olan tadilatlara son veriyoruz.

Bayrampaşa Görüntülü Cihazlar İle Su Kaçağının Tespiti Ve Cihazla Su Tesisatçısı Hizmeti

Haftalarca sürmekte olan tadilatlar, her yerin su ve toz içinde kalan banyolar ve mutfak; hayatımıza giren yeni teknolojiler yardımıyla çok eskide kaldı. Teknolojinin kullanıldığı her alanda sunduğu yenilikler yardımı ile su tesisatı sektöründe de oldukça olumlu gelişmeler yaşandı. İstanbul genelinde hizmet verdiğimiz bütün noktalarda, eski yapıların tüm su tesisatı sorunlarını ve su kaçaklarının tespitine hizmet veriyoruz.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram