7/24 Bayrampaşa Acil Su Tesisatçısı Servisi

Su tesisatı ile ilgili her türlü hizmetlerimizi, İstanbul’un birçok bölgesinde vermekteyiz. Net tesisat olarak Bayrampaşa bölgesindeki tüm konut ve iş yerlerine uzman ekiplerimiz ile aynı gün içerisinde, talep geldikten sonra hemen hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Bayrampaşa acil su tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda, 7/24 bizlere ulaşabilir, sorununuzla ilgili uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Bizlere bildirmiş olduğunuz sorununuzla ilgili alanında uzman elemanlarımızı sizlere yönlendiriyor, sorunun hemen çözülmesini sağlıyoruz.

Bayrampaşa Bölgesi Tesisat Hizmetlerimiz

Net tesisat Bayrampaşa bölgesi hizmetlerimiz arasında, su ve doğalgaz tesisatları ile ilgili tüm tamir hizmet seçenekleri yer almaktadır. Gelişmiş son teknoloji cihazlarımızı kullanarak, sorunları tespit ediyor ve en iyi çözümleri üretiyoruz. 

Su tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Genel su tesisatı arıza tamir ve bakım hizmetleri,
  • Kalorifer tesisatı yenileme, bakımı ve temizliği,
  • Konutlarda su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti,
  • Her türlü tıkanıklık açma hizmeti,

Hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlerle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Vermiş olduğunuz adres bilgisine en yakın ekibimiz hemen ulaşacaktır.

Bayrampaşa Genel Su Tesisat Arızaları

Bayrampaşa bölgesinde verdiğimiz hizmetlerimiz ile müşterilerimizin su tesisatlarında karşılaştıkları her türlü sorunun tespit ve onarımını yapıyoruz. Genel su tesisat hizmetleri, su borularında tıkanıklık, musluk arızaları, su kaçağı, farklı bölümleri yeni tesisat çekilmesi, aparat değişimi olarak sıralanabilmektedir. Su kaçağı gibi sorunlarınızı acil olarak değerlendiriyor ve alanında uzman ekiplerimizi, su kaçağı tespit cihazlarımızla birlikte göndererek sorunun çözümünü sağlıyoruz.

Bayrampaşa Kalorifer Tesisat Yenileme ve Bakımı

Bayrampaşa bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizden birisi de kalorifer tesisat yenileme ve bakım hizmetleridir. Birçok müşterimiz, kış aylarında sorun yaşamamak ve yüksek ısı verimliliği elde edebilmek için kalorifer tesisatı bakımı yaptırmaktadır. Net tesisat ekipleri olarak, tesisat borularının bakımını yaptıktan sonra boru içerisi ve petek içerisi temizliğini özel cihaz ile yapıyoruz. Kalorifer tesisatına bir noktadan bağladığımız için içerisine koyduğumuz ilaçlı suyu basınçlı olarak tüm tesisat içerisinde dolaştırır ve tıkanıklığa neden olan tortuları tamamen temizler.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Bayrampaşa bölgesinde yaşayan müşterilerimizin, banyo, lavabo, klozet tıkanıklığı nedeniyle mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyoruz. Su borularına kaçan ve boruların tıkanmasına neden olan maddeler, kullanılan suyun geri tepmesine ve bazı zamanlarda evi su basmasına neden olmaktadır. Her türlü tıkanıklığı özel yöntemler kullanarak tespit ediyor ve açıyoruz. Tıkanıklığı açarak, biriken suyun gitmesini sağladıktan sonra basıncı su uygulaması yaparak, tıkanıklığı neden olan maddelerin borudan tamamen atılmasını sağlıyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram