7/24 Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Bir su sızıntısını bulmak evinizde sizler için oldukça zor bir durum olabilir, eğer evinizde bu tip sorunları veya problemleri tamirini yapabilirim düşüncesinde olabilirsiniz. Yalnız unutulmaması gereken su kaçağı yerinin tamirini yapmak için gelişmiş tekniklere ve cihazlara ihtiyacınız olabilir. Bir duvara döşenmiş veya duvara gömülü su tesisat kaçağı tespit edilmesi öncelikle zordur. Su sızıntısını bulma işlemini evde kendiniz yapmanız, fayansları kırmanıza kadar giden fazla maliyetli sorunlar çıkarabilir. Bu yüzden Net Tesisat olarak Bakırköy su kaçağı tespiti firması arayanlara sunduğumuz servisimiz sizin için ideal bir seçimdir.

Su Tesisat Hattının Yerlerinin Belirlenmesi

Gömülü su tesisat hatlarının yolunu bulmak için, Bakırköy su kaçak alanı arama uzmanları bir elektromanyetik olan algılama cihazı kullanır. Bu cihaz, doğru şekilde yolu bulmak için gerekli olan sorunlu borunun uçlarından birine yerleştirilen ve zayıf akımla borunun şarj edilmiş bir elektrik kablosu yardımı ile manyetik bir alan oluşturmayı sizler adına mümkün kılar. Bu yüzden su kaçağı tespit cihazı yardımıyla borunun tam yolunu bulabilir ve böylelikle su sızıntı arayışı başlar.

Su Kaçağı Bulma İçin Kullanılan Farklı Teknikler?

Güçlendirilmiş olan ses dinleme dalgaları kullanarak, doğrudan elektro akustik su kaçağı yeri tespit cihazı sorunlu alanı bulabilmek için hassas bir şekilde sorunsuz su titreşimini tanımlamayı mümkün kılar.

Peki, su sızıntısının titreşim yaydığını biliyor musunuz? Onları gömülü su tesisatı olan hatları tespit ederek, bir uzman ekip nereye müdahale edeceğini kesin olarak bilebilir! Bunu yapabilmek için, Bakırköy su kaçağı tespit ekibi, müdahale etmeleri gereken gömülü bütün borular dahil olmak üzere kesin olarak bilmelerini sağlayan güçlendirilmiş mikrofon kullanırlar.

Bakırköy Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera cihazı kullanarak bir kaçak araştırması, sıcaklık derecesinin farklarını inceleyerek kaçakların doğrudan bulunmasını mümkün kılar. Bu sebeple termal kamera, kaçakları hızlı ve en kolay şekilde aramak için sıcaklık derecelerinin değişimlerinden kaynaklanan kızılötesi radyasyonu büyük bir hassasiyetle kaydeder.

Bakırköy Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Evde veya iş yerinizde aralıklı olarak su sızıntıları varlık gösteriyor ise doğrudan atık su kaçaklarına işarettir. Bu yüzden bir su kaçağı söz konusu ise direk alt komşunuzla ya da üst komşunuzla irtibata geçebilir ve sonrasında aralıklı kullanım gerektiren yani bulaşık makinesi gideri veya mutfak atık su giderini kısa bir süre kullanılmaması yönünde karşılıklı fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Bu fikir alışverişinden sonra Bakırköy şirketiyle hemen iletişim kurabilirsiniz.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram