7/24 Bakırköy Petek Temizleme Servisi

Yeni nesil yöntemlerle temizlik işleminin gerçekleştirildiği kombi bakım hizmetinde firmamız yılın her gününde hizmet vermeye devam etmektedir. Kombinin ürettiği sıcak suyu evin her köşesine dağıtan petekler de önemlidir.

Peteklerin temizlenmemesi durumunda kombinin su ısıtması bir şey ifade etmez. Isınmayan petekler kombilerin yüksek derecede yanmasına ve dolayısıyla faturanın yükselmesine neden olmaktadır. Bakırköy petek temizleme ekibimiz acil veya acil olmayan bütün kategorilerde çözüm üretmektedir.

Bakırköy Petek Temizleme

Su tesisat tıkanıklığı, kaçağı ve montajı konusunda uzman ekibimiz petek temizlemede de uzmandır. Tercih ettiğimiz yöntemler güvenilirdir ve aynı zamanda kısa sürede temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Peteğin iç kısımda biriken kireç ve tortuları tazyikli su ile temizleyen özel petek temizleme makineleri, bu kategoride büyük kolaylık sağlamaktadır.

Eski yöntemlerin demode olduğu ve profesyonel petek temizleme hizmetinin ön plana çıktığı petek temizliği hizmetinde Bakırköy kategorisinde hizmet veren firmamız kısa sürede tesisatı teslim etmektedir.

Bakırköy Kombi Temizliği

Kullanışlı ve aynı zamanda çözüm üreten özel makinelerimiz sayesinde kombilerin temizliği işlemi aradığınız kaliteyi kapınıza getirmektedir. Kombilerin yıllık bakımı ve temizliği, kombi çalışma sistemini üst seviyeye çıkarmaktadır. Yedek parça destekli gerçekleştirilen bakım işlemlerini kışa girmeden yaptırmalısınız. Kış aylarında 24 saat çalışan kombiler kısa sürede performans kaybı yaşamaya başlar. Bu durumda yıllık bakım işlemlerine ihtiyaç duyulmaya başlar.

Firmamız kombinizin markası ne olursa olsun kısa sürede bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Bakım işleminde;

  • Kombinin iç temizliği,
  • Petek temizliği,
  • Fan ve baca temizliği ilk aşamada yapılmaktadır.

Kışa girmeden performansı düşmüş bozuk kombilerinizi mutlaka tamir ettirin. Bakıma ihtiyaç duyan kombilerinizin bakımını ihmal etmeyin.

Bakırköy Tesisat Bakımı ve Onarımı

Kombi cihazında veya su tesisatında meydana gelen bütün problemleri kısa sürede tamir eden Bakırköy şirket elemanlarımız tıkanıklık ve kaçak konularında uzmandır. Kombinizde meydana gelen su kaçağı problemini acil bir şekilde çözebiliriz. Bakırköy petek temizliği hizmetimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır.

7/24 Bakırköy Petek Temizliği Müşteri Hizmetleri

Randevu işlemleri esnasında, arıza, kimlik, adres ve iletişim bilgilerini doğru bir şekilde vermelisiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizden gelen talepleri kısa sürede servis ekibine iletmektedir. Bakım işlemleri için ücretsiz servis aracımız en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Bakırköy'ün merkezinde ve diğer bölgelerinde yer alan mahallelere aynı anda servis çözümleri sunuyoruz. İlçe halkı bizi günün her saatinde arayabilir. Müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram