7/24 Bakırköy Acil Su Tesisatçısı Servisi

Bakırköy bölgesinde her türlü su tesisatı arızaları için 7/24 hizmet veriyoruz. Bakırköy ve çevresi için en gelişmiş teknolojik cihazlarımız ve uzman kadromuz ile tıkanıklık açma, su kaçağı tamiri, tesisat kurulumu gibi hizmetleri veriyoruz. Bakırköy acil su tesisatçısı olarak, her alanda uzman elemanlarımız bulunmaktadır. Bizlere ulaştığınızda, sorununuz ile ilgili uzman ekiplerimiz, dakikalar içerisinde kapınızda olacaktır. Su tesisatı sorunlarına müdahale ederken, kendi evimizin sorunu gibi hassas davranarak işlemleri yapıyoruz.

Bakırköy Bölgesi %100 Müşteri Memnuniyeti

Net tesisat hizmetlerimizde, bizler için müşteri memnuniyeti çok önemlidir ve verdiğimiz hizmetlerin kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. 

Müşteri ve güven odaklı olarak verdiğimiz hizmet türlerimiz ve bizlerden talep edebileceğiniz hizmetler şunlardır;

  • Su tesisat kurulumu,
  • Doğalgaz tesisatı kurulum ve bakımı,
  • Lavabo tıkanıklığı açma,
  • Su kaçağı tespiti,
  • Tuvalet tıkanıklığı açma,
  • Petek temizleme,

İletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaştığınızda, tıkanıklık ve su kaçağı gibi acil durumlarda, acil tesisatçı olarak sorunlarınızı hemen çözmeye çalışıyoruz.

Bakırköy Tıkalı Boru Açma İşlemleri

Evlerde, yemek yapma ya da yemek sonrası bulaşık aşamasında, yemek atıkları lavaboya döküldüğünde, yemekte bulunan yağlı maddeler zamanla tıkanıklığı neden olmaktadır. Bazıları, yemek atıklarının lavabodan gitmesi için uğraşır ve kısa süre sonra tıkanıklık sorunu ile karşılaşır. Tesisatın yapısından ya da yağların boru iç yüzeyinde oluşturduğu tabaka nedeniyle tıkanıklık meydana gelir ve su geri teper. Bu tıkanıklığın olduğunu gösterir ve bizler, bu tür tıkanıklıkları açıyor, sorunlarınızı hemen çözüyoruz.

Bakırköy Su Tesisatı Tamiri

Bakırköy bölgesinde verdiğimiz acil su tesisatçısı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin konutlarında ya da işyerlerinde karşılaştıkları her türlü su tesisatı sorunlarını çözüyoruz. Su tesisatı arızaları, su kaçağı ya da tıkanıklık olarak kendisini gösterir. Profesyonel olarak çalışmakta ve uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Su tesisatında meydana olan sorunları, kolayca tespit ediyor, çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. Su kaçağı ve tıkanıklık sorunlarını kameralı sistem kullanarak, nokta olarak tespit etmeye ve sorunun hemen çözülmesine çalışıyoruz.

Bakırköy Doğalgaz Tesisat Sorunları

Konutlarda, ısınma ve sıcak su ya da mutfak için doğalgaz kullanılmaya başlanmıştır. Net tesisat olarak müşterilerimizden bizlere iletilen doğalgaz tesisat sorunları daha çok su kaçağı ya da peteklerde meydana gelen tıkanmalar olarak iletilmektedir. Doğalgaz tesisat sorunlarının çözümü için tesisat ve petek temizliği yapıyoruz. Özel petek temizleme makinamız ile petekleri sökmeden, tek bir noktadan, tesisata bağlantı yaparak, hem petekleri hem de tesisat borularının tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmet için Net tesisat olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram