7/24 Bahçelievler Tıkanıklık Açma Servisi

Firmamız her türlü tıkanıklık açma konusunda hizmet vermektedir. Bahçelievler tesisatçısı olmak üzere her bölgede 7 gün 24 saat su tesisatı ve tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Son teknoloji cihazlarımız sayesinde tıkanıklık açma hizmetinize kırmadan ya da herhangi bir sorun oluşturmadan çözüme kavuşturmaktayız. Alanında uzman ekibimiz sayesinde tüm tıkanıklık işlemleri hızlı ve kesin çözüm ile sona erdirilmektedir.

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet, kanal, süzgeç, boru, lavabo, mutfak gideri ve benzeri tüm tıkanıklık açma işlemlerini kesin çözüm ile yapmaktayız. Bu işlemler son teknoloji cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan yapılmaktadır. Genellikle tuvalete veya klozete tuvalet kağıdı, çamaşır, temizlik bezi ve benzeri ürünlerin atılması ile tıkanıklık oluşmaktadır.

Tıkanıklıklar konusunda robot cihaz yardımıyla çözüm sağlamaktayız. Genellikle tıkanıklık açma konusunda eski usul ile çalışan ustalar boruların kırılması ve yeniden tıkanıklık açılması konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Ancak firmamız robot cihazlar yardımıyla herhangi bir kırıp dökme işlemi kullanmamaktadır.

Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanlarında lavaboların sıklıkla kullanılması sebebiyle tıkanıklık meydana gelmektedir Bu konuda lavabolara bazı atıkların dökülmesi neden olmaktadır firmamız atıkların giderilmesi için cihaz yardımıyla kısa süreli tıkanıklığı açma hizmeti sunmaktadır ancak genelde tıkanıklık açma kimyasal ürünlerini kullananların bu konuda Daha fazla zarara uğradıklarını söylemek mümkündür Çünkü kimyasal açıcılar kısa sürede bir çözüm sağlamış olsa da Uzun sürede borulara zarar vermektedir Bu nedenle sonrasında borularını değişikliği edilmesi gerekebilir.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı

Mutfak lavaboları ne genellikle yemek atıkları açılmaktadır bu atıklar zamanla lavabo tıkanıklığına sebep olmaktadır ancak artık tıkanıklıkların çözülmesi için firmamız Çelik yaylı tuzu robot cihazlar kullanarak hizmet sunmaktadır bu konuda mutfak lavabosu tıkanıklığı için kesin sonuç elde edilmektedir

Bahçelievler Gider Açma

Bahçelievler Tıkanıklık Açma konusunda gider açma işlemlerinde de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Günlük kullanım sebebiyle gider tıkanıklığı meydana gelmesi oldukça muhtemel bir durumdur. 

Genellikle gider tıkanıklığı tuvalet kağıdı, bez, kıl ve benzeri maddeler sebebiyle oluşmaktadır. Bunun yanı sıra tecrübesiz elemanlar sebebiyle gider borularının yanlış döşenmesi de bu sorunlara sebebiyet vermektedir. Firmanın gider tıkanıklığı konusunda herhangi bir kırma işlemi yapmaya gerek kalmadan robotla 7/24 gider açma hizmeti vermektedir.

Tüm tesisat işleri firmamız tarafından itina ile tamamlanmaktadır. Montaj, tıkanıklık açma, bakım ve Onarım konusunda bize ulaşabilirsiniz. Güvenilir sıhhi tesisat firmamız şimdiye dek arkasında mutlu müşteriler bırakarak yoluna devam etmiştir. Tüm tesisat işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram