7/24 Bahçelievler Acil Su Tesisatçısı Servisi

Su tesisatlarında arıza meydana geldiğinde, kullanıcılar mağduriyet yaşamaya başlamakta ve çoğu zaman ne yapacaklarını şaşırmaktadır. Net tesisat olarak, bize ulaşan tüm müşterilerimize 20 dakikada ulaşıyor ve uzman ekiplerimiz ile gerekli müdahaleleri yapıyoruz. Bahçelievler acil su tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda bizler 7/24 hazır bekliyoruz. Tüm tesisat işleriniz için sektördeki uzun yılların verdiği tecrübe ile en iyi hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Tesisat kurulumu ve arıza tamiri işlemlerini uzman ekiplerimiz ile en kısa sürede yapıyoruz.

Bahçelievler 7/24 Acil Tesisat Hizmetleri

Acil su tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerimizde amacımız, müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunlara hemen çözüm bulabilmektir. 

Net tesisat olarak Bahçelievler'de sunduğumuz hizmet türlerimiz şunlardır;

  • Su kaçağı tespiti,
  • Mutfak tıkanıklığı açma,
  • Lavabo tıkanıklığı açma,
  • Tuvalet tıkanıklığı açma,
  • Doğalgaz tesisat bakımı,
  • Petek temizleme,
  • Su ve doğalgaz tesisat kurulumu,

Tesisatla ilgili tüm alanlarda hizmet veriyoruz. Acil su tesisatçısı numaralarımızı aramanız, istediğiniz hizmeti almak için yeterli olacaktır.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bina su tesisatında, su kaçağı olduğunda, kullanıcılar, duvarlarda meydana gelen nemlenme, su birikintisi, alt kata su sızması ya da tüm musluklar kapalı olmasına rağmen su sayacının dönmesi durumu ile karşılaşırlar. Net tesisat olarak, su kaçağı tespitlerini elektronik cihaz kullanarak yapıyoruz. Termal kamera sistemi ile tesisatın genelini inceliyor ve su kaçağının olduğu noktayı tespit ederek sorunu hemen çözüyoruz. Su kaçağı tamirleri kırmadan yaptığımız için müşterilerimize tamir masrafını mümkün olduğunca düşük çıkartıyoruz.

Bahçelievler Su Tesisatı Tıkanıklık Sorunları

Su tesisatı tıkanıklık sorunları, mutfak, banyo, tuvalet gibi yerlerde sık karşılaşılan bir durumdur. Bahçelievler ve çevresinde ikamet edenler, tıkanıklık olduğunu gördüğünde hemen bizlere haber vermeli ve uzman ekiplerimizin tıkanıklığı açmalarını sağlamalıdır. Tıkanıklık oluştuğu görüldüğünde ve açılması için işlem yapılmadığında, meydana gelen tıkanıklık zamanla konut içerisine su taşmasına ve büyük mağduriyetlerin yaşanmasına neden olacaktır. Su tesisatlarında meydana gelen her türü tıkanıklık sorunlarını, tıkanıklığın oluştuğu yer ve nedenine göre farklı yöntemlerle çözüyoruz.

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvaletlerde meydana gelen tıkanmalar, tuvaleti kullanamama sorunu ile birlikte koku ve etrafa pis su yayılması sorununu birlikte getirebilecektir. Tuvalet giderlerine atılan çeşitli maddeler, boru içerisinde sıkışma oluşturduğunda tıkanmalara neden olacaktır. Tuvalet tıkanıklık sorunlarını, ekiplerimiz özel aparatlar ile açıyor. Tıkanıklık tamamen açıldıktan sonra biriken pis suyun oluşturduğu kötü görüntü ve kokunun giderilmesi için temizlik maddeleri kullanılarak alanın temizlenmesi sağlanıyor. Ekiplerimiz, tıkanıklık nedeni ve aynı sorunun yaşanmaması için neler yapılacağı konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyor.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram