7/24 Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar ve tıkanıklıklar, günlük yaşamı olumsuz etkileyen ve hayat programını sekteye uğratan problemlerdir. Net Tesisat Bağcılar su kaçağı tespiti servisimiz ile bu problemler son bulmaktadır. Bu problemlerin acil bir şekilde çözülebilmesi için hızlı ve zamanında müdahale geden ekiplere ihtiyaç vardır.

Firmamızın deneyimli elemanları en kısa sürede müşterinin adresinize ulaşarak su tesisatını ve pis su giderlerini kullanılabilir hale getirmektedir. Bağcıların en ücra köşelerine kadar ekibimiz servis hizmeti vermektedir.

Su Tıkanıklığının Giderilmesi

Soğuk havadan dolayı veya kireçlenmeden dolayı su borularında tıkanma meydana gelebilir. Pis su giderlerinde de aynı şekilde tıkanma olabilir. Bu gibi durumlarda duvara zarar vermeden sadece tıkalı olan kısmın kazılması ile gerçekleştirilen tıkanıklık giderme işlemi kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca gerekli olan yedek parça ve malzemeler de ekibimiz tarafından temin edilmektedir. Elemanlarımız Bağcılar servis hizmetini güncel yöntemlerle sorunsuz bir şekilde yaparak su tesisatını tekrar kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir.

Özel Makinelerle Bağcılar Tıkanıklık Giderme

Tıkanıklığın kısa sürede giderilmesi işleminde çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız, kameralı özel makinelerle tıkanıklığı tam olarak tespit edebilmektedir. Bağcılar su kaçağı tespit işlemleri konusunda uzmanız ve tamir işlemini de seri bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eski usül Bağcılar tıkanıklık giderme işlemlerini hizmet programından çıkardık ve yerine profesyonel Bağcılar servis çözümleri sunuyoruz.

Bağcılar Pis Su Giderinin Açma

Günlük hayatta pis su giderleri sağlıklı yaşamın bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Mutfak, banyo, klozet, duşakabin, lavabo gibi yerlerde pis su giderleri sağlıklı yaşamın kaynağıdır. Pis su gideri tıkandığı veya su sızdırdığı zaman acil bir şekilde tamir edilmesi gerekir.

Elemanlarımız tamir işlemlerinde özel yöntemleri ve özel cihazları kullanmaktadır. Tesisatınızı güvenle elemanlarımıza teslim edebilirsiniz.

Bağcılar Uygun Fiyatlı Su Kaçağı Bulma

Banyo, tuvalet ve lavaboda kullanılan su tesisatı bazen kaçırabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Evimizin ve iş yerimizin sağlığı için su kaçağı tespiti büyük önem kazanmaktadır. Bu işlem için akustik cihazlarla su kaçağını nokta atışı ile tespit ediyoruz ve kısa sürede gerekli müdahaleleri yaparak tesisatı kullanılabilir hale getiriyoruz.

Bağcıların bütün mahallelerine ve sokakların aynı anda servis hizmeti sunan ekibimiz, kış aylarında da aynı performansı sergilemektedir.

Servisimiz;

  • Zaman,
  • Güvenilir servis hizmeti,
  • Deneyim,
  • Söz verilen zamanda iş teslimatı gibi konularda güncel çözüm seçeneği sunmaktadır.

Servisimizi her daim arayabilirsiniz. Su tesisatı, kombi tesisatı, petek temizliği ve musluk montajı gibi konularda hizmet veriyoruz.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram