7/24 Bağcılar Acil Su Tesisatçısı Servisi

Günün her saatinde bir sorun nedeniyle acil su tesisatçısı ihtiyacı doğabilmektedir. Bu konuda Bağcılar Acil Su Tesisatçısı firması olarak 7 gün 24 saat sıhhi tesisatçılık hizmeti sunmaktayız. Uzman kadromuz, kaliteli ekipmanlarımız ile tesisat arızaları konusunda tüm tamirat işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Bağcılar Acil Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

Su tesisatı konusunda evinizde, iş yerinizde ya da herhangi bir mekanınızda oluşan tesisat problemleriniz hakkında teknik destek vermeye hazır bulunmaktayız. Özellikle Bağcılar Acil Su Tesisatçısı hizmetimiz kapsamında günün her saatinde tesisat problemlerinizi çözmek için hizmet vermekteyiz. Üstelik bu problemleri çözerken kırmadan, hızlı ve az maliyetle çalışmaktayız. 

Genel anlamda acil su tesisatı hizmetlerimiz şöyle sıralanmaktadır;

 • Su kaçağı bulma
 • Gider tıkanıklığı açma
 • Petek temizliği
 • Lavabo tıkanıklığı
 • Tuvalet tıkanıklığı
 • Musluk tamiri
 • Montaj işlemleri
 • Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi bağlantısı
 • Su sayaç montajı
 • Duş bataryası tamiri
 • Su saati kaçakları

Firmamız her türlü su tesisatı konusunda arızalar montaj işlemleri tamir işlemleri hizmeti sunmaktadır. Bu konuda uygun fiyat ve uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

Bağcılar Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığı, kanal, lavabo, Süzgeç ve benzeri tüm tıkanıklıklar konusunda kesin çözüm ile hizmet vermekteyiz. Acil su tesisatçısı hizmetimiz ile robot cihazları ve kameralar sayesinde kesin çözüm olarak herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan sorunu tespit ederek gidermeyi başarmaktayız. Bu konuda uzman ekibimiz yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile kısa sürede çalışmaktadır.

Bağcılar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanınızda tesisat nedeniyle tıkanıklık meydana gelmiş olması muhtemeldir. Lavabo tıkanıklığı konusunda lavabolara dökülen çay ya da yemek atıkları tıkanıklık oluşturma konusunda önemli sebepler olarak sayılmaktadır. Firmamız herhangi bir kırma işlemi yapmadan ve cihaz yardımıyla kısa bir sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmeti sonlandırır.

Sıhhi Tesisat Boruları Döşemesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Acil sıhhi tesisat işlemlerinde boru döşenmesi için en önemli konu erişilebilirlik olmaktadır. Çünkü sıklıkla kullanılan tesisat boruları arızalarla karşılaşma olasılığı yüksektir. Böyle durumlarda onarılması ve değiştirmesi için oralara erişebilirliği kolay olması önemlidir. Bu nedenle borular döşendiği sırada hem görselliği bozmadan hem de erişebilir bir düzeyde döşenmelidir. Bu konuda firmamız uzman ve tecrübeli çalışanlar ile gerekli ayarlamaları yapmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra kullanılacak olan boruların donmasını önlemek için gerekli izole işlemlerini de düşünmektedir. Tesisatta oluşacak herhangi bir basınç dengesizliği konusunda da rahatsızlık yaşatmamak adına doğru hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram