7/24 Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Servisi

Neden Net Tesisat?

Net Tesisat olarak size 7/24 hızlı servis ve kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

FAYANSLARINIZI KIRMADAN

Son teknoloji termal kameralı kanal görüntüleme cihazları ve akustik aletler ile fayanslarınızı kırmadan kaçağı tespit ediyoruz. 

30 DAKİKADA KAÇAĞI BULUYORUZ

İşimizdeki tecrübemiz sayesinde lavabo, tuvalet, banyo ve doğalgaz tesisatı sızdırmalarını 30 dakikada ve 100% isabetle buluyoruz. 

SEKTÖRDE EN UYGUN FİYATLAR

Size sadece üstün hizmet sağlamakla kalmıyor, bunu dip fiyatlarla yapıyoruz. Profesyonel kaçak tespit servisini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve destek imkanı sunuyoruz.
HEMEN DESTEK ALIN
Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları hayatımızı olumsuz etkileyen etmeyenlerden biridir. Sadece bizim hayatımızı değil komşumuzun hayatına bile etki etmektedir.

Su kaçakları tesisat yapılırken usta hatalarından ya da boruların ömrünü tamamlamasından kaynaklı ortaya çıkmaktadır. Bizler Net Tesisat Ataşehir su kaçağı tespiti ekibi olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Kaçak olan bölgeleri, teknolojik cihazlarımız ile tespit ediyor ve sorunu en az tadilat seçeneği ile ortadan kaldırıyoruz. Sizlerde uzman ekibimizin farklı yöntem ve tekniklerinden faydalanmak istiyorsanız randevu talep edebilirsiniz.

Neden Su Kaçağı Olur?

Evimizi saran rutubet kokusundan, kabarıp dökülen duvarlardan, yüksek gelen su faturalarından su kaçağı olup olmadığını az çok tahmin edebiliriz.

Su tesisatında kullanılan boruların içi pas tutmuşsa, ya da hatalı döşeme yapılmışsa, kalitesiz ürün kullanılmışsa şu kaçağı yaşamanız kaçınılmazdır.

Su tesisatında yaşanan kaçakların tespiti ve onarımı için teknik destek almakta fayda var. Bizler, su kaçağı konusunda alanında uzmanlaşmış ekibimiz ve modern teknolojiye sahip donanımlı cihazlarımız ile evinizi kırıp dökmeden kaçak olan bölgeyi bulup sadece kacak olan alan üzerinde işlemler yaparız.

Yani tüm evin tüm su tesisatını açıp baştan yenilemeyiz. Sunduğumuz hizmetler hem sizi zamandan tasarruf ettirirken hem de cebinizin dostu olmaktadır. Sağladığımız bu hizmetlerden yararlanmak ve profesyonel eller ile çalışmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulmak İçin Kullanılan Yöntemler

Su kaçaklarını tespit etmek için kullandığımız özel yöntemler bulunmaktadır.

Bunlara bakacak olursak;

  • Boyalı su yöntemi. Bu yöntem ile boyalı suları gider borularında dökeriz duvarda bıraktığı renkler takip ederiz ve kaçağın nerede olduğu tespit ederiz
  • Termal kamera yöntemi. Bu yöntem sadece sıcak su kullanılan borularda uygulanabilir. Gözle görülerek tespit edilmesi zor olan durumlarda tercih ettiğimiz bir yöntemdir.
  • Nem ölçme yöntemi. Evimizde nemlenmiş bölgenin nem oranına bakılarak kaçağı tespit ettiğimiz yöntemdir.
  • Gaz izleme yöntemi. Tüpün içinde bulunan gazı basınçlı bor şekilde borulara veriyoruz ve gazın çıktığı alan var mı yok mu kontrol ediyoruz. Eğer var ise bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.
  • Boru kamerası yöntemi. Bu yöntem ile borulara indirdiğimiz kameralar ile sıkıntının olduğu bölgeyi rahatlıkla bulabiliyoruz.

Net Tesisat Kameralı Su Kaçağı Tespiti

En çok kullandığımız yöntem olan kameralı tekniklerimiz, kırıp dökmeden, evinizi kirletmeden sizlere çözüm sunmaktadır. Duvarlar, yerler ve zeminler kırılıp tekrar döşenmeyeceği için size maddi anlamda da yük olmayacaktır.

Suyun ısı derecesine göre kullanılan kameralarımız ile görüntüleme gerçekleştiriyoruz. Su tesisatını inceliyor ve suyun kaçak bölgesini nokta atışı yapmış gibi buluyoruz. Bizim amacımız, su tesisatındaki kaçak ve sızdırma olaylarında minimum seviyede bir tadilat ile evinize zarar vermeden ve sizlere en masraflar çıkarmadan sorunu kökünden çözmektir.

İnternete Özel: Su Kaçağı Tespiti Hizmeti 30% İndirimli!

Net Tesisat su kaçağı tespiti servisimiz internete özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Hızlıca fiyat bilgisi edinip hizmet alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ ALIN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram